Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo žvaigždė 2012

Šeštus metus UAB „Lankava“ kurstoma „Gerumo žvaigždė 2012“ pasiekė atokų Alytaus rajono Meškučių kaimą, kurio socialiniame būste įkurdinta vieniša penkių nepilnamečių vaikų mama Irena Čyžienė, priebėgomis iš degėsių kildina savo svajonių namą.

Įteikė 6 tūkst. litų čekį
Tą lietingąjį sausio trečiadienį Meškučiai priminė pasaulio kraštą – nykūs laukai išraižyti siauručių provėžų, tušti viensėdžių sodybų kiemai su lig medžių viršūnėmis nusileidusiais debesimis. Dviaukštis baltų plytų socialinis būstas, dūmuojantis net trimis kaminais, toje dangaus prie žemės spaudžiamoje panoramoje –  tarsi išsišokėlis. Dosniems svečiams duris pravėrė gausios šeimos mama Irena ir trys jos jaunesnės atžalos – Mantas, Agnė ir Justas. Vyresnės dukros dar nebuvo grįžusios iš mokyklos.
„Lankavos“ vadovas Mantas Karalius šeimą supažindino su įmonės vykdoma akcija „Gerumo žvaigždė“, teigė, kad kiek leidžia galimybės visada stengiasi paremti tuos, kurie stokoja.
„Pats turiu tris vaikus, žinau, ką reiškia juos auginti. Jūs  dar ir įrenginėjate namus, tad reikia statybinių medžiagų, manau, kad 6 tūkstančių litų „Gerumo žvaigždės“ čekis jums šiuose darbuose labai pravers“, – kalbėjo M.Karalius. Ne tik čekis prašviesino gausios šeimos žmonių veidus, bet ir gausios lankaviečių atvežtos valgomos dovanos: „Rixos“ kepėjų iškepti šimtalapiai su varške ir aguonomis, saldainiai, apelsinai ir kiti skanėstai. Geros nuotaikos išdavė, kad „Gerumo žvaigždė“ nusileido ten, kur jos spindėjimo labai reikia.
„Lankavos“ personalo vadovė Marija Jurgelionienė, kurios misija – rasti vietą žvaigždei nusileisti, pasakoja: „Su įmonės komercijos direktore Jurgita Dimšiene internete ieškojome šeimos, kuriai galėtume skirti rėmėjų ir pirkėjų beveik dviejų mėnesių vykdytos akcijos  piniginį rezultatą. Pamatėme žinutę, kad sudegė gausios šeimos namai. Iš tos atjautos, net nepastebėjome, kad tai nutiko prieš ketverius metus. Priėmėme kaip tik ką įvykusį atvejį. Pasidomėję supratome, kad parama šiai šeimai dabar, kai jie nori baigti tvarkyti savus namus, ypač reikalinga“.

Pirks apšiltinimo medžiagų
Jauna mama atvirai kalba apie savo gyvenimą. Su vyru glaudėsi pas jo tėvus. Prieš septynerius metus, po skyrybų, moteriai teko su vaikais išsikraustyti iš uošvių namų. Kaip nuomininkę priglaudė Daugų seniūnijos Pociūniškių kaimo gyventojai senoje medinių pastatų sodyboje. Kelerius metus pragyvenus, manoma, kad nuo elektros instaliacijos, sudegė nuomotas gyvenamasis namas. Irena su vaikais kurį laiką glaudėsi pas tėvus Dauguose, vėliau Alytaus rajono savivaldybė jai skyrė socialinį dviejų kambarių būstą. Sudegusio namo savininkė tikino, kad ji tikrai negrįš į Pociūniškius, jei gausi šeima nori, tegul juose kuriasi. Irena apsidžiaugė, rankpinigių sumokėjo ir ėmėsi atstatinėjimo darbų. Šiuo metu namas jau su stogu.
Rytais ketvertas vaikų pasuka skirtingomis kryptimis: vieni mokosi Dauguose, kiti – Alovėje. Dabar jiems į mokyklas kelias skirtingo atstumo, o kaip persikels į dabar atnaujinamą būstą, visiems iki mokslo įstaigų bus vienodas kelias – po dvylika kilometrų.
Kai „Lankavos“ žvalgai pirmą kartą atvyko pasidomėti, ko šeima labiausiai pageidautų, juos nustebino Irenos pastebėjimas: „Nežinau, sako, ko mums labiausiai reikia, ko mums trūksta, pagalvosime“. Dabar turėdama dovanų čekį rankose, ji teigia, kad pirmiausia už jį pirks apšiltinimo medžiagų. Ar jų įsigyti vyks į Alytų, ar ieškos „Lankavos“ filiale Dauguose, dar neapsisprendusi. Statybinių medžiagų pasirinkimas visose įmonės parduotuvėse – vienodas, nulems kelias. Bet po valandėlės ji tikina: „Mes dar neblogai gyvename. Šaldytuvas neištuštėja, turime kuo apsirengti. Jei sėdėsiu ir verksiu, nieko nebus. Turiu save kelti į viršų“. Ji moka pasidžiaugti ir šešerių metukų Justo, kamuojamo cerebrinio paralyžiaus, net ir smulkiausia pažanga, neišskirdama ir jo išdaigų.
Statybinėmis medžiagomis prekiaujanti „Lankava“ akciją „Gerumo žvaigždė“  vykdo nuo pirmųjų lapkričio dienų iki Kalėdų. Bendrovės parduotuvėse pirkdami akcijos ženklu pažymėtas prekes, gyventojai ne tik pasidžiaugia įsigytu reikalingu daiktu, bet ir paaukoja stokojantiems. Akcijoje dalyvaujančių įmonių tiekėjų bei pirkėjų sukauptomis lėšomis ir parama per šešerius metus pamaloninti Alytaus valstybinių vaikų globos namų auklėtiniai, Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų ligoniukai, paremti „Carito“ globojami vaikai, neįgaliųjų moksleivių socialinius įgūdžius gerinantis projektas „Draugystės sodas“, Zitos ir Juozo Kaluževičių šeimyna.  

„Gerumo žvaigždės“ nešėjai Meškučių kaimo gyventojos Irenos Čyžienės šeimoje (iš kairės): marketingo vadovas Rimas Švedkauskas, komercijos direktorė Jurgita Dimšienė, gausios šeimos mama Irena Čyžienė, Justas, Mantas, Agnė, personalo vadovė Marija Jurgelionienė ir „Lankavos“ direktorius Mantas Karalius.

UAB „LANKAVA“ TIEKĖJŲ, KURIE PRISIDĖJO PRIE AKCIJOS „GERUMO ŽVAIGŽDĖ 2012“ PINIGINIO PRIZO FORMAVIMO, SĄRAŠAS:

UAB Saint-Gobain Statybos gaminiai, SONAROL Sp.j. Najda, UAB Visas labas, Robert Bosch UAB, UAB Gerunda, UAB Vitagra, UAB Krimelte LT, Kervita Kernevičiaus V. firma, UAB RM Tools, UAB Statybos apdailos ranga, UAB Iris, UAB Hesora ir ko, UAB Drūtsraigtis, UAB Schiedel kaminų sistemos, UAB Valvėsta, UAB Adreta, UAB Teronis, UAB Jungtinis tiekimas, UAB Almarūno prekyba, UAB Didmeksa, UAB Elstila, UAB Tegra State, SIA Elektromontaža RKF, UAB Srava, UAB Tobis, UAB USI International, UAB Sanvila, UAB Betono mozaika, UAB Intervilža.

INFORMACINIAI RĖMĖJAI:
„Alytaus naujienos“, radijas „FM99“.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.