Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Pašarinių žolių sėklos

Kokybiškos pašarinių žolių sėklos, jų mišiniai jūsų ūkiui. Pašarinės žolės, tai žolės, kuriomis šeriami gyvuliai. Jie gali būti šeriami žaliojo pašaro pavidalu arba konservuoto, tokio kaip šienas, silosas, žolės miltai. Dažnai pašarinės žolės auga savaime natūraliose pievose ir ganyklose, bet neretai ūkininkai jas augina ir specialiai. Išsirinkite pašarinių žolių sėklų iš mūsų siūlomo asortimento.

Anot specialistų Lietuvoje auginama apie 30 pašarinių žolių rūšių, o savaime auga apie 200 rūšių. Baltažiedis, geltonžiedis barkūnas, bitinė facelija, baltieji, raudonieji dobilai, baltosios garstyčios – šių ir kitų augalų sėklas galite įsigyti pas mus. Mūsų parduotuvėje rasite tarp ūkininkų gerai žinomų prekės ženklų produktų. Reikia patarimo renkantis? Parašykite mums užklausą el. paštu eprekyba@lankava.lt ir mes jums padėsime išsirinkti,m tai kas labiausiai tiks.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.