Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Nerūdijančio plieno lakštai

Nerūdijančio plieno lakštai gali būti karšto ir šalto valcavimo, tai priklauso nuo to, kam lakštas bus naudojamas. Karšto valcavimo lakštas naudojamas pramonėje, kur reikalingas atsparumas karščiui bei korozijai, tačiau paviršiaus glotnumas bei lygumas nėra svarbūs. Šalto valcavimo lakštas naudojama ten, kur reikia blizgaus paviršiaus. Skirtas statybos, apdailos darbams, barų restoranų įrangai gaminti. Šis paviršius paprastai yra apsaugotas apsaugine plėvele.

Rodoma: 1 - 77
Skirtingo storio nerūdijančio plieno lakštai jūsų darbams. Jie yra atsparūs korozijai tiek ore, tiek vandenyje, tiek agresyviose terpėse. Nerūdijančio plieno lakštus už papildomą kainą galime sukarpyti pagal klientams reikiamus matmenis. Pas mus galite rasti ne tik nerūdijančio plieno lakštų, bet ir kitų gaminių, kuriuos pritaikysite atlikdami skirtingus statybų ir remonto darbus. Įvairaus diametro ir matmenų nerūdijančio plieno gaminiai, tarp kurių tikrai rasite geriausiai poreikius atitinkančius sprendimus.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.