Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Buitinės svarstyklės

Dažnas ruošdamas maistą receptuose randa tikslius rodmenis, kurio produkto kokį kiekį reikia dėti, tačiau ne visada pavyksta to laikytis. Neretai neturime svarstyklių, kurios galėtų pasverti tiksliai net ir mažiausius kiekius. Mes jums siūlome įsigyti svarstykles jūsų buičiai. Rinkitės iš siūlomo asortimento, o jei reikia patarimo ar konsultacijos parašykite mums el. laišką eprekyba@lankava.lt ir mes jums padėsime išsirinkti.

Rodoma: 1 - 22
Namų apyvokos prekės. Indai, virtuvės reikmenys ir įrankiai. Buitinės svarstyklės. Virtuvinės svarstyklės iki 10 kg

Virtuvinės svarstyklės iki 10 kg

El. parduotuvėje

1.51€ / Vnt.

Parduotuvėje Alytuje

1.59€ / Vnt.

Namų apyvokos prekės. Indai, virtuvės reikmenys ir įrankiai. Buitinės svarstyklės. Svarstyklės iki 10kg

Svarstyklės iki 10kg

El. parduotuvėje

3.41€ / Vnt.

Parduotuvėje Alytuje

3.59€ / Vnt.

Plačiau

Produktų svėrimui galite rinktis elektronines, mechanines ar skaitmenines svarstykles, kurios palengvins jūsų kasdienybę. Sverkite įvairius maisto produktus, didesniais ir mažesniais kiekiais. Modernios, naujoviškos ir laiko patikrintos svarstyklės pasitarnaus kiekvienuose namuose, nes svarstyklės yra nepakeičiamas prietaisas, norintiems stebėti naudojamo maisto kiekį ar dedamus maisto produktus į patiekalą. Pirmiausia nuspręskite, kokios buitinės svarstyklės galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius – tinkamiausias pasirinkimas priklausys tik nuo jūsų pačių poreikių.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.