Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Mažo plėtimosi kaiščiai su metaline vinimi

Atliekant namo renovaciją ar statant naują namą neišvengiami darbai yra sienų šiltinimas. Šiems darbams siūlome visas medžiagas nuo putų polistirolo, mineralinės vatos iki smulkių detalių, kurios reikalingos atlikti kokybiškus šiltinimo darbus. 
Sienų šiltinimo smeigės, tai specialios tvirtinimo detalės, skirtos polistirolui, vatai tvirtinti prie mūro sienos. Jų ilgis dažniausiai būna nuo 70 iki 300 mm. Smeigės turi plokšteles, kurios prilaiko tvirtinamą medžiagą. Standartinis jų skersmuo – 60 mm

 

Mūsų parduotuvėje rasite mažo plėtimosi smeiges su metaline vinimi, kurios skirtos izoliacinių medžiagų, tokių kaip polistirolas, mineralinė vata ir pan. tvirtinimui į kietą pagrindą (pvz. baltas plytas).
Kurios smeigės yra labiausiai tinkamos Jums, reikėtų rinktis pagal tai, koks yra šiltinimo medžiagos storis bei tipas. Jei nežinote, susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime Jums išsirinkti, pagal Jūsų poreikius, geriausią variantą. 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.