Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Priemonės prieš žiurkes, peles ir kurmius

Jūsų namuose atsirado pelių? Sode jūsų puoselėjamus augalus naikina kurmiai? Apsisaugokite nuo įvairių kenkėjų įsigydami mūsų siūlomas prekes prieš žiurkes, peles kurmius ar kitus kenkėjus. Mūsų parduotuvės asortimente rasite ne tik cheminių priemonių jiems naikinti, bet ir apsaugą, kad jų neatsirastų. Reikia patarimo kuri priemonė jums labiau tiks? Parašykite mums el. paštu eprekyba@lankava.lt ir mes jums patarsime.

Rodoma: 1 - 1636
Įsigykite priemones prieš žiurkes, peles, kurmius ir kitus kenkėjus ir apsaugokite savo sodą, daržą ar gyvenamąją aplinką. Profesionalios priemonės užtikrins, kad jūsų namai ir jų aplinka liks saugi. Naudojant šias priemones derėtų įsitikinti, kad prie jų neprieis vaikai ar naminiai gyvūnai. Mūsų parduotuvėje siūlomos priemonės yra pastos, granulių, klijų ir kitais pavidalais, skirtingais kiekiais. Prekės yra kokybiškos, jas galite įsigyti už gerą kainą ir mėgautis ramybe namuose ar sode.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.