Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Moduliniai automatikos komponentai

Gausiame modulinių automatikos komponentų pasirinkime tikrai rasite tinkamiausius produktus. Čia galite įsigyti instaliacinių automatinių jungiklių, kirtiklių, šynų, viršįtampinės apsaugos sprendimų, srovės nuotėkio relių, kontaktorių, įvairių maitinimo šaltinių, įkroviklių. O jei kyla klausimų ar norite sužinoti daugiau apie prekes ir jų pritaikymo galimybes, rašykite mums eprekyba@lankava.lt ir suteiksime visą informaciją.

Rodoma: 1 - 16287

Moduliniai automatikos komponentai plačiai pritaikomi atliekant įvairius su elektros instaliacija susijusius darbus, diegiant ar atnaujinant sprendimus. Daugelis šių komponentų užtikrina saugumą ir kokybišką elektros energijos tiekimą, jos srauto reguliavimą. Mūsų parduotuvėje visada rasite skirtingų gamintojų, skirtingais parametrais pasižyminčių komponentų, todėl galėsite išsirinkti tokius produktus, kurie maksimaliai atitinka poreikius, atliekamų elektros instaliacijos darbų subtilybes.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.