Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Baldiniai ratukai, ratukai vežimėliams

Įvairių rūšių, plačiai pritaikomų baldų gamyboje ir kitose srityse ratukų pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti baldinių ratukų ir ratukų skirtų vežimėliams, kurie stipriai palengvina transportavimo procesą ir padidina mobilumą. Šie ratukai gali būti tvirtinami ant skirtingų baldų ir vežimėlių, priklausomai nuo jų paskirties ir svorio, pasirenkant tinkamiausius produktus. Jei reikalinga pagalba išsirinkti – susisiekite su mumis eprekyba@lankava.lt

Rodoma: 1 - 1662

Mūsų parduotuvėje rasite ir gana plačią ratukų spalvų paletę – čia galite įsigyti neutralių pilkų atspalvių ar juodos spalvos ratukų, tačiau taip pat rinktis ir raudonus ar kitus ryškesnių spalvų gaminius. Ratukai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų – siūlome plastikinius ir guminius variantus. Tai standartiniai sprendimai, kurie gali būti pritaikomi ir tvirtinami ant beveik bet kokios rūšies baldų ir vežimėlių. 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.