Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Aliuminio lakštai

Rifliuoti ir lygūs aliuminio lakštai. Rifliuoti lakštai gali būti naudojami aikštelėms ir laiptų pakopoms įvairiose konstrukcijose, statybose, žemės ūkyje, interjere ir kitur. Aliuminio lakštai – tai iš aliuminio metalo pagamintos įvairių lydinių, storių ir matmenų aliuminio plokštės. Nežinote kuris gaminys jums tinka? Pasikonsultuokite su mūsų specialistais el. paštu eprekyba@lankava.lt.

Rodoma: 1 - 66
Mūsų siūlomus lakštus galite rinktis iš skirtingo storio. Galima įsigyti visą lakštą arba jį už papildomą mokestį sukarpyti pagal kliento nurodytus matmenis. Aliuminio lakštai dėl savo lengvumo, ilgaamžiškumo, tvirtumo ir gerų apdorojimo savybių plačiai naudojami statybos, pramonės, gamybos ir daugelyje kitų sričių. Pas mus parduotuvėje rasite gausų asortimentą ne tik aliuminio lakštų, bet ir juostų, kvadratinių, stačiakampių, apvalių vamzdžių, strypų, u profilių ir kampuočių ir visas šias prekes galėsite įsigyti už gerą kainą.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.