Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Apie mus

Įmonės įkūrimas

UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Įkurta 1994 metais Alytaus mieste, šiuo metu turi filialus Druskininkuose, Marijampolėje, Simne ir Dauguose. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis, gamina ir prekiauja stiklo gaminiais, veidrodžiais, projektuoja ir gamina stumdomas duris, teikia įvairias paslaugas.

nuo 1994 m.

Profesionalūs darbuotojai

Parduotuvės „Lankava” konsultantai padės išsirinkti optimaliausią prekę iš turimo asortimento prekybos vietoje ar katalogų, suteiks išsamią konsultaciją ar praktiškų patarimų, pasiūlys įvairių paslaugų – pirktų prekių pristatymą į namus, įrankių nuomą ir taisymą, sodo ir daržo technikos remontą, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimą, žaliuzių ir roletų matavimą ir montavimą, pjaustymo, kitas paslaugas.

Veikla

Mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis. Teikiamos įvairios paslaugos, gaminami stiklo gaminiai, veidrodžiai, stumdomos durys.

Kur įsigyti prekes? Kur įsigyti prekes?

Prekes įsigyti galite:

Alytaus parduotuvėje. Adresas: Kepyklos g. 17, Alytus.
Darbo laikas: I-V 8-19 val. VI 8-15 val.

Druskininkų parduotuvėje. Adresas: Gardino g. 63, Druskininkai.
Darbo laikas: I-V 7:30-18 val. VI 8-15 val.

Marijampolės parduotuvėje. Adresas: Geležinkelio g. 3, Marijampolė.
Darbo laikas: I-V 8-18 val. VI 8-14 val.

Simno parduotuvėje. Adresas: Alytaus g. 17, Simnas.
Darbo laikas: I-V 8-18 val. VI 8-14 val.

Daugų parduotuvėje. Adresas: Vytauto g. 45, Daugai.
Darbo laikas: I-V 8-18 val. VI 8-14 val.

El. parduotuvėje www.lankava.lt.
El. paštas: eprekyba@lankava.lt, Tel. 861042222.

Narystė
UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“

UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“

UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“ – pirkimo bendrovė, dirbanti statybinių medžiagų rinkoje. Įmonė įkurta 2006 m. Įmonės įkūrėjos – aštuonios Lietuvos bendrovės, prekiaujančios statybinėmis medžiagomis. 2009 m. bendrovė tapo organizacijos EURO-MAT, vienijančios statybinėmis medžiagomis prekiaujančias Europos įmones, akcininke. 2019-aisiais metais „Jungtinis tiekimas“ vienija penkiolika įmonių. UAB „Jungtinis tiekimas" – tai profesionali, ambicinga, patikima, atvira naujovėms, sparčiai besiplečianti komanda, nuolat ieškanti produktyvių ir rezultatyvių darbo metodų tiek su gamintojais, tiek su partneriais. Įmonė efektyviai sprendžia užduotis, vykdydama pateiktus užsakymus. Bendrovė atstovauja Lietuvos bei užsienio gamintojus ir platina jų gaminamą produkciją mažmenine ir didmenine prekyba užsiimančioms įmonėms.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai – nevyriausybinės ne pelno verslo savivaldos organizacijos, efektyviai veikiančios tarptautinėje pramonės ir prekybos rūmų sistemoje. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai veikia pagal 1995 m. priimtą įstatymą ir yra vienintelė verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą įstatymą. Pagal jo nuostatas narystė rūmuose yra savanoriška. Svarbiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos tikslas – atstovauti savo narių interesus bei teikti jiems reikalingas paslaugas. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai dirba penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir  Panevėžyje.

VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis“

VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis“

VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis“ įsteigta 2011 m. kovo 22 d. ne pelno organizacija, viešai teikianti paslaugas visuomenės nariams. Pagrindinis veiklos tikslas yra atstovauti Kepyklos gatvės pramoninėje – komercinėje zonoje veikiančių verslo įmonių interesus.

Mūsų istorija

1994m.

Įmonė įkurta

1994 m. gegužės 23 d. Alytuje vietos verslininkų iniciatyva įkurta UAB Lankava. Parduotuvėje prekiaujama šiuolaikinėmis statybinėmis ir apdailos medžiagomis, plastikiniais langais, dažais, elektros prekėmis, metalų gaminiais, įrankiais, santechnika, buities, žemės ūkio paskirties, darbų saugos ir kitomis prekėmis.

Atidarytas filialas Simne

UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje atidarė pirmąjį savo filialą Simne, adresu Alytaus g. 17.

2002 m.
2005 m.

Atidarytas filialas Dauguose

UAB „Lankava” vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis 2005 m. parduotuvės filialą atidarė Dauguose, adresu Vytauto g. 45.

JTS narystė

2006 m. „Lankava“ tapo organizacijos UAB „Jungtinis tiekimas“ nare. Ši organizacija yra pirkimų bendrovė, atstovauja Lietuvos bei užsienio gamintojams ir platina jų gaminamą produkciją mažmenine ir didmenine prekyba užsiimančioms įmonėms. Šiuo metu „Jungtinis tiekimas“ vienija daugiau nei 10 įmonių Lietuvoje. „Lankava“ aktyviai dalyvauja šios įmonės valdyboje.

2006m.
2007m.

Pradėtos organizuoti socialinės akcijos „Gerumo žvaigždė“

Neatsiejama UAB „Lankava“ dalis – rėmimas. Įmonė nuo 2007 metų vykdo kalėdinę paramos akciją „Gerumo žvaigždė“, kurios metu įmonė prisideda prie socialinių Alytaus miesto ir rajono veiklų, kitų organizuojamų iniciatyvų. UAB „Lankava“ kolektyvas kasmet kviečia savo klientus pirkti parduotuvėje „Lankava“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, taip dalį pinigų skiriant paramos fondui.

Įkurta VšĮ Kepyklos miestelis

2011 m. kovo 22 d. įsteigta ne pelno organizacija viešai teikianti paslaugas visuomenės nariams VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis“. Pagrindinis veiklos tikslas yra atstovauti Kepyklos gatvės pramoninėje – komercinėje zonoje veikiančių verslo įmonių interesus, sujungti smulkųjį vietinį verslą ir padėti jam vykdyti veiklą Kepyklos gatvėje.

2011m.
2012m.

Narystė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

2012 m. UAB „Lankava“ tapo nevyriausybinės ne pelno verslo savivaldos organizacijos, efektyviai veikiančios tarptautinėje pramonės ir prekybos rūmų sistemoje „Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai“ nare. Svarbiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos tikslas – atstovauti savo narių interesus bei teikti jiems reikalingas paslaugas. Narystė rūmuose yra savanoriška.

Pradeda veikti El. parduotuvė www.lankava.lt

Statybinėmis medžiagomis prekiaujanti UAB „Lankava“ norėdama suteikti pirkėjams daugiau patogumo, pradėjo prekiauti internetu. Elektroninė parduotuvė siūlo platų prekių asortimentą, patogius pristatymo ir atsiėmimo būdus visoje Lietuvoje

2012m.
2018m.

Filialas Druskininkuose

Įmonei nuolat augant 2018 m. duris atvėrė „Lankavos“ filialas Druskininkuose, adresu Gardino g. 63. Tai jau ketvirtoji parduotuvė Lietuvoje.

Filialas Marijampolėje

Vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje UAB „Lankava” nuolat plečiantis klientų ratui 2022 m. atidarė filialą Marijampolėje, adresu Geležinkelio g. 3.

2022m.
Susisiekite su mumis
+370 610 42 222
eprekyba@lankava.lt
Darbo dienomis 8:00 - 17:00
Turite klausimų?
Lankava kontaktai
El. parduotuvės kontaktai

El. parduotuvės kontaktai

Plačiau
Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

Plačiau
Administracijos kontaktai

Administracijos kontaktai

Plačiau
Parduotuvės

Parduotuvės

Plačiau
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.