Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki
  • Dydis
  • Prekės ženklas

Darbo saugos prekės

Darbo saugos ir švaros prekės – saugiam ir tvarkingam darbui užtikrinti. Aukštos kokybės, saugumo reikalavimus atitinkančios priemonės būtinos statybų ar remonto metu. Apsaugo specialistų kūną, galvą nuo sužeidimų ar galimų traumų, suteikia daugiau patogumo atliekant specifinius, sudėtingus darbus. Jei nežinote, kokias priemones geriausia rinktis ar reikalinga specialistų konsultacija, susisiekite su mumis eprekyba@lankava.lt

Darbo saugos prekės: šalmai, antkeliai, apraišai, ausų apsaugos, gesintuvai ir kitos priemonės užtikrina saugumą statybos darbų zonoje ir tinkamą reakciją kilus pavojui. Pavojingoje aplinkoje dirbantys specialistai privalo rūpintis savo saugumu, kad išvengtų rimtų traumų ir sužeidimų, pasirūpintų monotoniškai atliekamų judesių žalos prevencija.

Švaros prekės gali būti naudojamos tiek baigus statybos, remonto darbus ar kų metu, atliekant periodinius valymus, tiek ir buityje. Tai aukštos kokybės valikliai, plovikliai ir šveitikliai, kurie šalina įvairius nešvarumus, užtikrina patalpose švarą ir gaivą.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.