Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Sėklos, daigyklos, durpinės tabletės

Pas mus rasite lapinių daržovių, prieskoninių žolių, šakniavaisių ir daugybę kitokių augalų sėklų. Čia visada galite įsigyti pomidorų, paprikų ir agurkų sėklų, pasirūpinti burokėlių, morkų, kopūstų derliumi, rasti žirnių, pupelių, ridikėlių, salotų, svogūnų sėklų ir sodinukų, cukinijų, moliūgų, baklažanų ir prieskoninių augalų, kurie ne tik papuoš sodą, bet ir paskanins daugelį patiekalų ir papildys racioną vertingomis medžiagomis. Mes visada pasiruošę patarti – kreipkitės elektroniniu paštu eprekyba@lankava.lt

Puikus derlius prasideda nuo kokybiškų sėklų ir tinkamos priežiūros, todėl mūsų parduotuvėje galite rinktis iš gausybės skirtingų sėklų ir augalams daiginti skirtų priemonių. Be to, siūlome įsigysite ne tik valgyti skirtų augalų sėklų. Čia taip pat rasite vejos, pašarinių žolių, runkelių ir kitokių sėklų. O kad viskas sklandžiai sudygtų – rinkitės daigyklas ir durpines tabletes.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.