Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Siurbliai, hidroforai ir išsiplėtimo indai

Platus siurblių, hidroforų, išsiplėtimo indų ir kitų prekių pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje visada rasite cirkuliacinių, giluminių, gręžinio, nuotekų, drenažo, švaraus vandens, fontanų ir kitokių siurblių, vandens tiekimo sistemų, išsiplėtimo indų ir gręžinio šulinių eksploatavimo komponentų. Rinkitės iš gausaus produktų asortimento, o prireikus pagalbos rašykite mums eprekyba@lankava.lt   

Rodoma: 1 - 16113

Sklandžiam ir funkcionaliam vandens tiekimui užtikrinti reikalingos kokybiškos, patikimų gamintojų siūlomos priemonės. Kiekvieną dieną rūpinamės, kad mūsų parduotuvėje rastumėte būtent tokias prekes. Rinkitės nuo stambių, pagrindinių vandens sistemos komponentų iki smulkesnių, papildomų elementų ir detalių. Tarp skirtingomis savybėmis, skirtingo galingumo ir našumo priemonių tikrai rasite tai, kas geriausiai tiks konkrečiai Jūsų atveju, pagal gręžinio ar kitos vandens sistemos specifiką.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.