Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki
  • Prekės ženklas

Technika sodui ir daržui

Siūlome platų įvairios sodo ir daržo technikos pasirinkimą. Gausiame sodo ir daržo techniko asortimente yra žiemos ir vasaros sezonu reikalingos įrangos: krūmapjovių, žoliapjovių, vejapjovių, šakų ir lapų smulkintuvų, vejos traktoriukų, vejos purentuvų, sniego valytuvų, plovimo aukštu slėgiu įrenginių, malkų skaldyklių ir daugybę kitos įrangos bei jų priedų ir atsarginių dalių. O jei turite klausimų – į juos atsakysime elektroniniu paštu eprekyba@lankava.lt

Rodoma: 1 - 16382

Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko reikia tinkamai prižiūrėti sodą, sodybą, gyvenamojo namo ar gyvenamojo kvartalo kiemą ir tvarkyti aplinką. Tarp siūlomų prekių rasite technikos, reikalingos atlikti tiek einamuosius teritorijos priežiūros ar remonto darbus, tiek spręsti sezonines problemas. Mes nuolat rūpinamės, kad mūsų asortimente klientai rastų tai, kas palengvintų jų buitį ir padėtų tinkamai pasirūpinti aplinka, kiemu bei daržu. 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.