Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Apvalūs nerūdijančio plieno vamzdžiai

Siūlome jums platų nerūdijančio plieno vamzdžių asortimentą. Turime įvairių standartinių ir kitokių matmenų gaminių, tad jūs galėsite rinktis iš didelės pasiūlos. Apvalūs nerūdijančio plieno vamzdžiai naudojami statybinėse konstrukcijose, baldų kitų gaminių gamyboje. Dėl išskirtinių savo savybių šie nerūdijančio plieno vamzdžiai naudojami dujotiekyje, vandentiekyje, technikos ir naftos pramonėje.

Rodoma: 1 - 3838
Nerūdijančio plieno vamzdžiai yra atsparūs drėgmei, jų ir po ilgos eksploatacijos neveikia korozija, todėl nerūdijančio plieno gaminiai yra tinkami naudoti įrengiant įvairias atramines ir kitokias konstrukcijas tiek viduje, tiek lauke. Nerūdijančio plieno vamzdžiai yra atsparūs agresyvios aplinkos poveikiui, todėl puikiai pritaikomi interjere. Iš šių vamzdžių gaminamos tvoros, vartai ir turėklai. Jei išsirinkti produktų gausoje sunku – visada galite kreiptis eprekyba@lankava.lt ir mes profesionaliai patarsime.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.