Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Prekių pristatymas Lietuvoje

KAS PRISTATO PREKES
Prekes pirkėjams pristato kurjerių tarnyba arba UAB „Lankava“ transportas. Taip pat yra galimybė patiems pirkėjams atsiimti užsakytas prekes UAB „Lankava“ prekių atsiėmimo punkte.   

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS
Didžiąją dalį šioje el. parduotuvėje parduodamų prekių turime savo sandėlyje, todėl įprastai perkamas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas nuo gauto užsakymo.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA
Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje, kai prekes pristato kurjerių tarnyba priklauso nuo svorio ir tūrio. Pristatymo variantus ir pristatymo kainą matysite įdėjus prekę (-es) į krepšelį. 

Virš 30 kg sveriančioms siuntoms už kiekvieną papildomą kilogramą taikomas krovos darbų mokestis.

Pristatymas šeštadienį galimas tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje). Prie siuntos pristatymo kainos tokiu atveju skaičiuojamas papildomas įkainis.


Maksimalus per kurjerių tarnybą siunčiamos siuntos ilgis negali viršyti 3 metrų.


* Pristatymui į Kuršių Neriją per kurjerių tarnybą galioja spec. įkainiai. (Teirautis prieš užsakant).


Smulkias (mažo tūrio) siuntas, kurių svoris iki 30 kg yra galimybė užsisakyti ir atsiimti LP Express arba Venipak paštomatuose visoje Lietuvoje.


STAMBIAGABARITĖS IR DIDELIO SVORIO SIUNTOS
Stambiagabarites prekes Jūsų patogumui pristato UAB „Lankava“ transportas. Ypač palankiomis kainomis prekės pristatomos Pietų Lietuvoje. Pristatymo kaina Alytaus mieste - 15 Eur. Alytaus rajone pristatymo kaina skaičiuojama 1 km - 1,80 Eu.

Visus pristatymo UAB „Lankava“ transportu įkainius rasite čia

UŽSAKYTAS PREKES ATSIIMKITE NEMOKAMAI ATSIĖMIMO PUNKTE ALYTUJE, KEPYKLOS G. 17


Prekių pristatymo kaina priklauso nuo siuntos tūrio ir svorio, todėl bendrą užsakymo pristatymo kainą sužinosite prieš užsakymo apmokėjimą. Jeigu prekės tūris arba svoris yra sąlyginai dideli, ieškosime Jums palankiausio sprendimo - UAB „Lankava“ vadybininkai susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo kainos suderinimo. Laukite mūsų skambučio ar elektroninio laiško.

Plačiau apie UAB „Lankava“ transporto įkainius skaitykite čia.

Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.

_active