Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo žvaigždė 2009

2009 m. organizuojamos akcijos metu pirkėjams įsigijus akcijos ženklais pažymėtas prekes, dalis lėšų nuo prekių kainos buvo kaupiama Alytaus Carito globojamų vaikų paramai. Už surinktus pinigus įmonė Alytaus Carito globojamiems vaikams nupirko ir padovanojo stalo futbolo žaidimą, įvairių raštinės priemonių, pratybų, knygų, žaidimų ir buities prekių.


„Kadangi šalyje sunkmetis, mes jaučiame dar didesnę atsakomybę padėti savo miesto bendruomenei“ – sako UAB „Lankava“ direktorius Mantas Karalius. „Norime, kad visi vaikai jaustųsi pilnaverčiais, siekiame skatinti jų užimtumą ir gražų bendravimą. Tikime, kad ateitis priklauso nuo mūsų visų noro, pastangų ir gebėjimų kartu kurti geresnį bei šviesesnį gyvenimą."

Kaip teigia Alytaus Šv. Kazimiero parapijos klebonas Darius Vasiliauskas, labai svarbu vaikus kažkuo sudominti, padaryti jų laisvalaikį turiningu. Alytaus miesto Šv. Kazimiero parapijoje nuo 2003 m. veikia „Vaikų užimtumo centras“. Po pamokų vaikai čia leidžia laisvalaikį ruošdami pamokas, dalyvaudami dramos, sporto, dailiųjų darbelių, muzikos užsiėmimuose. Jiems organizuojami pokalbiai, diskusijos, šventės, ekskursijos, stovyklos. „Visi mūsų Carito vaikai geri ir gabūs, tik jiems reikia skirti daugiau dėmesio, ugdyti, lavinti ir nukreipti teisingu keliu. Norėtųsi padėti ir daugiau, tačiau įvairioms priemonėms įsigyti trūksta lėšų, todėl parduotuvės „Lankava“ nupirktos dovanos bus tikrai didelė paspirtis.“ – sako klebonas Darius Vasiliauskas.

Alytaus Šv. Angelų sargų parapijoje po sekmadienį vykstančių jaunimo šv. Mišių Carite taip pat renkasi daugiavaikės šeimos su vaikais, kur kartu bendrauja, žaidžia, gaminasi pietus ir turiningai leidžia sekmadienio popietę. Dažnai susitikimuose dalyvauja ir klebonas Arūnas Užupis, vyksta pokalbiai apie Dievo meilę, žmonių bendravimą. Įmonė nepamiršo ir šių Carito namų globotinių – dalis nupirktų dovanų juos pasieks jau artimiausiu metu.


Alytaus Carito vadovė Lina Radauskienė džiaugėsi, kad netgi ir pakankamai sunkiu ekonominiu laikotarpiu atsiranda neabejingų žmonių ir įmonių, kurie kiekvienas pagal savo išgales padeda tiek vaikams iš nepasiturinčių šeimų, tiek nelaimėje atsidūrusiems žmonėms. -„Esame dėkingi visiems, kurie mums padeda. Ypač dėkojame parduotuvės „Lankava“ bendruomenei už jų gražią iniciatyvą.“


UAB „Lankava“ kolektyvas dėkoja visiems pirkėjams, kurie neliko abejingi ir pasirinkę „Gerumo žvaigždės“ ženklu pažymėtas prekes, prisidėjo prie paramos Alytaus Carito globojamiems namams.


Dėkojame ir tiekėjams prisidėjusiems prie šios gražios akcijos: UAB „Tegra State“, UAB „Hesora ir Ko“, V. Kernevičiaus firma „Kervita“, UAB „Beka“, UAB „Laivira“, UAB „IMA“, UAB „Medžio apdaila“, UAB „Valvėsta“, UAB „Vitra“, UAB „Iris“, UAB „Vilkonda“, UAB „Dubingiai“, UAB „Airuslita“, UAB „Vilsoplat“, UAB „Stesika“, UAB „Merlana“, UAB „Gerunda“, UAB „Etovis“, UAB „Teronis“, UAB „Drūtsraigtis“, RM Tools, UAB „Didmeksa“, AB „SKV“, UAB „Duschy“.
Akciją padėjo iškomunikuoti informaciniai rėmėjai: „Alytaus naujienos“, radijas FM99 ir jaunimo platinimo tarnyba.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.