Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Laminuota grindų danga su ar be griovelių?

Griovelių būna įvairių: klasikinis 4V formos iš visų keturių pusių, 2V - išilginis užapvalintas ir užlaminuotas (sukuria ilgų natūralių grindlenčių įspūdį). Gamintojai išskiria šiuos laminuotų grindų su grioveliais privalumus:

1. Estetika. Grioveliai išskiria atskiras lentas grindų fone, kurios imituoja natūralaus medžio grindis ir atrodo stilingai.
2. Grioveliai yra hermetiški, todėl pro juos drėgmė ir purvas neprasiskverbia. Laminato be griovelių kraštai dėl per šlapio valymo ar kitos netinkamos priežiūros pabrinksta, pajuoduoja, o laminatas su grioveliais šią problemą išsprendžia.

3. Laminatas su grioveliais neišsivaikšto per siūles laikui bėgant, mažiau pastebimi pažeidimai bei kampelių nudaužymai.

Daugiau informacijos apie laminuotas grindų dangas su ir be griovelių Jums suteiks Lankavos apdailos skyriaus darbuotojai. Padėsime Jums išsirinkti tinkamiausias, pasiūlysime patrauklias kainas, profesionaliai patarsime.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.