Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Baldų furnitūra ir jos ypatumai

Ne paslaptis, jog užsisakius vieną ar kitą baldą, jo kaina gali stipriai skirtis, priklausomai nuo to, kokią baldų furnitūrą pasirinksite. Renkantis furnitūrą labai taupyti neverta, kadangi nusipirkus spinteles su pigiais bėgeliais jau po mėnesio galite nusivilti, jog stalčiai sunkiai ir triukšmingai juda arba užstringa. Norint, jog baldai tarnautų ilgiau, svarbu pasirinkti tvirtą, ilgaamžę baldinę furnitūrą.

Šiuo metu ypač siekiama, kad naudotis baldais (spintelių stalčiukų atsidarymas, vidinė organizacija, durelių pakėlimo mechanizmai, konteineriai ir pan.) vartotojui būtų lengva ir paprasta. Žinomiausi, pripažinti baldinės furnitūros gamintojai („BLUM“, „GTV“, „REJS“) daug dėmesio skiria ne tik naujos furnitūros projektavimui, bet ir jos testavimui, veikimo patikimumo ir ilgaamžiškumo patikrinimui, veikimo pagerinimui, jau nekalbant apie kokybiškos žaliavos gamyboje naudojimą. Šios firmos ypač daug dėmesio skiria ir paties gaminio (atskiro furnitūros gaminio) kokybės kontrolei gamybos proceso metu.

UAB „Lankava“ bendradarbiauja su baldinės furnitūros gamybos lyderiais. Parduotuvėje prekiaujama įvairia baldine furnitūra: stalčiukų bėgeliais, lankstais, džiovyklomis, įmontuojamais krepšiais, virtuvės baldų priedais, drabužinių įranga, stalo kojomis, ratukais, baldinėmis rankenėlėmis, pakabomis, baro laikikliais ir jų priedais ir kt. Nuolatos plečiamas asortimentas, reaguojama į baldų gamybos naujoves ir tendencijas. Furnitūrą baldams galime užsakyti iš spec. katalogų.

Baldinės furnitūros pasirinkimas dabar yra tikrai labai didelis, todėl UAB „Lankava“ profesionalai gali pasiūlyti reikalingą furnitūrą pagal kliento pageidavimą, atitinkantį patogesnį ir ekonomiškesnį variantą. Parduotuvėje prekiaujama tik kokybiška, laiko patikrinta furnitūra. Visuomet pirmumą teikiame baldinei furnitūrai, pagamintai lyderiaujančių kompanijų.

Baldinės furnitūros įsigysite „Lankavos“ parduotuvės įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje. Tel. 8-315-55973.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.