Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Lauko durų pasirinkimas

2014-09-03

Lauko durų pasirinkimas

Renkantis lauko duris patariame joms skirti ypatingą dėmesį. Lauko durys – tai ne vien estetika, bet ir šiluma, saugumas bei komfortas viename. Lauko durų rūšys pagal medžiagą gali būti skirstomos į penkias kategorijas:

Plastikinės lauko durys. Šių durų šilumos koeficientas svyruoja nuo 1,4 iki 0,8 W/m²K. 

Aliumininės lauko durys. Aliumininės lauko durys daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose. Jos yra patvarios, tačiau nėra šiltos – jų šilumos koeficientas yra nuo 1,2 iki 1,4 W/m²K.

Plieninės lauko durys. Jei reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus, tinkamas pasirinkimas galėtų būti šios durys. Tokios durys yra labai populiarios dėl savo universalaus pritaikymo, išvaizdos, kainos, tačiau joms sunku pasiekti mažesnę nei 1.2W/m²K šilumos perdavimo koeficiento reikšmę.


Klijuotos medienos durys. Šio tipo durys gaminamos iš kelių plokščių, mediena dedama skirtingomis kryptimis, taip išvengiant „vaikščiojimo“. Šios durys gali būti nuo 65 mm iki 115 mm storio, šilumos koeficientas siekia nuo 0,9 iki 0,58 W/m²K. Įsigijus klijuotos medienos duris, reikia neužmiršti, jog šios durys pagamintos iš gyvos medžiagos, todėl jų priežiūra reikalaus daugiau dėmesio nei kurių nors kitų.

Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys yra atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms. Norintiems šiltų lauko durų, patartina rinktis tam tikrų modelių, padidinto varčios storio kompozitines, o jei netenkina tipiniai modeliai – kompozitines stiklo pluošto duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas yra nuo 0.81W/m2K.

Kviečiame išsirinkti Jums patinkančias lauko duris „Lankavos“ parduotuvės durų centre. Čia Jums pasiūlysime įvairių durų rūšių, patarsime, kokios labiausiai tiktų jūsų būstui.

Tags: durys
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: