Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Veidrodžiai ir stiklas Jūsų interjere

Apvalūs, keturkampiai, iš nedidelių gabaliukų, gaubti – veidrodžių ir stiklo gaminių įvairovė šiandien didžiulė. O ir priderinti interjere galima kaip tik širdis geidžia – pakabinti, pastatyti, išklijuoti sieną ar netgi lubas.

Pagrindinė veidrodžio funkcija – atspindėti: atvaizdą, daiktą, erdvę, šviesą. Tad pirmiausia ir reikėtų nuspręsti, kokio įspūdžio tikimasi, o tada jau tikrai nesunku pasirinkti veidrodį ir jo vietą. Veidrodis gali atlikti ir estetinę funkciją – jais galima dekoruoti nišas, daryti veidrodines sienas ir kt.

Stiklo panaudojimas interjere dar platesnis: iš jo galima daryti pertvaras, stumdomas duris, dėti tarp virtuvės baldų, gaminti lentynėles, stalus, dušo kabinas, vitrinas, stogelius ir kt. Šių dienų interjere pastebima tendencija – lengva konstrukcija, o kas geriau, jei ne stiklas įgyvendins visus Jūsų sumanymus, kai reikia pagaminti turėklus, stumdomą sistemą ar dušinę.  
           UAB „Lankava“ įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje prekiaujama stiklo gaminiais, kurių storis nuo 3 iki 12 mm., bei teikiamos stiklo apdirbimo paslaugos. Pirkėjai taip pat gali išsirinkti jų norimų dydžių, formų ir spalvų veidrodžių. Šiuo metu UAB „Lankava“ gali pasiūlyti visą kompleksą stiklo apdirbimo paslaugų. Klientui pageidaujant stiklas yra grūdinamas, pjaustomas, gręžiamas, poliruojamas ar šlifuojamos jo kraštinės. Naujausios technologijos garantuoja nepriekaištingą kokybę ir tikslumą.

Daugiau informacijos apie veidrodžius ir stiklo gaminius Jums suteiks „Lankavos“ parduotuvės įrankių ir tvirtinimo detalių skyriaus darbuotojai. Tel. 8-315-55973.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.