Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

UAB „Lankava“ darbuotojai darželyje „Du gaideliai“ organizavo talką

2011 balandžio 19 dieną, Alytaus lopšelyje - darželyje „Du gaideliai“ į savo iniciatyva organizuotą talką susirinko savanoriai iš visų „Lankavos“ parduotuvės skyrių. Puikiai nusiteikusi 15 žmonių komanda tvarkė darželio aplinką: dažė pavėsines, žaidimų aikšteles, medžio skulptūras, išpjovė ir išvežė senus kelmus. Idėja prieš Velykas organizuoti tokią gerumo akciją kilo UAB ,,Lankava“ komercijos direktorei Jurgitai Dimšienei, o kai  kurie talkos dalyviai šmaikštavo, kad  darželio aplinkos dažymo akcija  buvo labai gera praktika prieš Velykas, kai dažysime velykinius margučius.

Visi talkoje dalyvavę darbuotojai džiaugėsi galėdami nors maža dalimi prisidėti prie to, kad visų mūsų vaikai augtų gražioje ir spalvingoje aplinkoje. Esame labai dėkingi mūsų tiekėjui Gintaro Vincevičiaus įmonei, kuri padovanojo reikalingus dažus.
Ateityje planuojame suorganizuoti dar ne vieną panašaus pobūdžio akciją.
Pernai „Lankava“ taip pat organizavo talką ir tvarkė šalia parduotuvės esantį parkelį, rinko šiukšles, genėjo medžių šakas ir t.t.

Įvairiomis darbo priemonėmis UAB "Lankava" parėmė ir anksčiau vykusią akciją ,,Darom 2011“.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.