Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Pasiruoškite grilio sezonui su Lankava

Artėjant pavasariui planuojame ne tik remontus ar sodininkystės ir daržininkystės darbus. Atšilus orams norisi būti gamtoje, ten leisti laisvalaikį bei gaminti maistą. Vis dažniau iškylautojai renkasi maisto ruošimą grilyje. Kad kepsnių sezonas neužkluptų neapsiruošus, Lankavos parduotuvė pasipildė įvairiomis kepsninėmis, viryklėmis, griliais ir jų priedais, tad kviečiame išsirinkti jums tinkamą ir patinkančią įrangą. Grilių ir kepsninių pasirinkimas yra labai didelis. Galite rastis skirtingų tipų, dydžių, skirtų įvairiems maisto ruošimo tipams.

Anglimi kūrenami griliai ir krosnys vieni populiariausių pasirinkimų. Gaminant šio tipo kepsninėse maistą ruošite ant atviros ugnies ir taip suteiksite dūmo skonį bei kvapą, o dėl itin aukštos temperatūros maistas išliks sultingas. Įprastai šie griliai turi nemažą kepimo plotą, tad galėsite mėsos, žuvies ir daržovių porcijas ruošt ir didesnei kompanijai. Anglinių grilių minusą galima įvardinti ilgą maisto ruošimo procesą, nes vien jį įkurti ir įkaitinti užtruksite ilgiau nei kitų tipų. Dar vienas minusas – kepsninės priežiūra, pasinaudojus ja, neužtenka tik nuvalyti groteles. Po maisto ruošimo anglimi kūrenamoje kepsninėje lieka ir anglių likučiai,  kuriuos reikės tinkamai sutvarkyti.

Dujiniai griliai yra lengvai uždegami, patogūs kepti, tačiau jie turi turėti prieigą prie dujų šaltinio. Jie puikiai pasitarnauja ten, kur maisto porcijų ruošiama daugiau. Dujiniai griliai greitai įkaista, tolygiai paskirsto temperatūrą, ją lengva reguliuoti. Jie dažnai turi ne vieną degiklį, tad vienu metu  galėsite ruošti skirtingus produktus, skirtingomis temperatūromis. Šio tipo griliai ne tik greitai įkaista, bet ir greitai atvėsta, tad priežiūros procesas tampa paprastesnis. Nors dujiniai griliai įkaista greitai, tačiau jie nepasiekia tokios aukštos temperatūros, kaip kitų tipų ir tai būtų galima įvardinti kaip minusą. 

Elektriniai griliai tinka naudoti tiek lauke tiek namuose. Šio tipo griliai dažniausiai yra mažesni ir naudojami terasose, soduose ar ten, kur nėra daug vietos. Elektriniams griliams nereikia papildomo kuro, užtenka elektros energijos. Šio tipo griliai neturi aukštų temperatūrų, tad juos galima naudoti ir virtuvėse. Jei įsigysite elektrinį grilį be keičiamų kepimo pagrindų, bus sudėtinga jį prižiūrėti. Pridegusius riebalus teks kruopščiai valyti stengiantis nesubraižyti pagrindo, tačiau jei kepimo mentelės bus keičiamos, šias galėsite plauti ir indaplovėje. Nors elektrinis grilis greitai įkaista, tačiau jo temperatūra nebūna tokia aukšta, tad maistą ruošite ilgiau, o dėl nedidelio gamybinio ploto maisto porcijų paruošite taip pat mažiau.

Keramikinius grilius renkasi tie, kurie gali skirti laiko maisto gaminimo procesui. Jie puikiai tiks lėtam ir ilgam maisto gaminimui, tačiau ne dideliam žmonių kiekiui. Keraminiuose griliuose gamintas maistas bus puikaus skonio, o turint įvairius priedus juose galima ruošti ypatingai platų patiekalų asortimentą. Tai bene universaliausi griliai, kurie turi daugiau funkcijų nei kitų tipų kepsninės, juose galėsite ruošti nuo užkandžių iki desertų, o maistas bus gardus, sultingas ir pasižymės ypatingais skoniais. Dažnai keramikiniai griliai gali būti įvairių dydžių, tad galėsite pasirinkti pagal savo poreikius ir ruošiamo maisto porcijų dydžius bei kiekius. Didesnių gabaritų grilio svoris bus taip pat didelis, tad derėtų apsvarstyti jo transportavimo iš vienos vietos į kitą galimybes.

Kiekvienas šių grilių turi savų pliusų ir minusų, tad reikėtų rinktis pagal savo norus ir poreikius, o prie jų derinti ir visus kitus priedus. Lankavos parduotuvėje galite įsigyti ne tik įprastų grilių, tačiau ir krosnį kepti picai, rūkyklą, kepsninę-aukurą ir įvairių priedų nuo ketaus puodų iki peilių, lentelių, keptuvių, formelių pyragėliams, blyneliams ir kitų įvairių priemonių, kurios pasitarnaus maisto ruošimo procese.

Visą siūlomą asortimentą rasite paspaudę čia.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.