Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Lauko durų pasirinkimas

Renkantis lauko duris patariame joms skirti ypatingą dėmesį. Lauko durys – tai ne vien estetika, bet ir šiluma, saugumas bei komfortas viename. Lauko durų rūšys pagal medžiagą gali būti skirstomos į penkias kategorijas:

Plastikinės lauko durys. Šių durų šilumos koeficientas svyruoja nuo 1,4 iki 0,8 W/m²K. 

Aliumininės lauko durys. Aliumininės lauko durys daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose. Jos yra patvarios, tačiau nėra šiltos – jų šilumos koeficientas yra nuo 1,2 iki 1,4 W/m²K.

Plieninės lauko durys. Jei reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus, tinkamas pasirinkimas galėtų būti šios durys. Tokios durys yra labai populiarios dėl savo universalaus pritaikymo, išvaizdos, kainos, tačiau joms sunku pasiekti mažesnę nei 1.2W/m²K šilumos perdavimo koeficiento reikšmę.


Klijuotos medienos durys. Šio tipo durys gaminamos iš kelių plokščių, mediena dedama skirtingomis kryptimis, taip išvengiant „vaikščiojimo“. Šios durys gali būti nuo 65 mm iki 115 mm storio, šilumos koeficientas siekia nuo 0,9 iki 0,58 W/m²K. Įsigijus klijuotos medienos duris, reikia neužmiršti, jog šios durys pagamintos iš gyvos medžiagos, todėl jų priežiūra reikalaus daugiau dėmesio nei kurių nors kitų.

Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys yra atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms. Norintiems šiltų lauko durų, patartina rinktis tam tikrų modelių, padidinto varčios storio kompozitines, o jei netenkina tipiniai modeliai – kompozitines stiklo pluošto duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas yra nuo 0.81W/m2K.

Kviečiame išsirinkti Jums patinkančias lauko duris „Lankavos“ parduotuvės durų centre. Čia Jums pasiūlysime įvairių durų rūšių, patarsime, kokios labiausiai tiktų jūsų būstui.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.