Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Tapetų reikiamo kiekio apskaičiavimas

Prieš perkant tapetus, rekomenduojame labai kruopščiai išmatuoti patalpas – tai padės apskaičiuoti reikiamą kiekį tapetų. Nustatant tapetų kiekį, reikia žinoti sienų, durų ir langų plotą. Paprastai rekomenduojama pirkti maždaug 10 proc. daugiau tapetų nei reikia, nes pjaunant, dalis tapetų išmetama. Svarbu, jog visi tapetų rulonėliai būtų iš vienos ir tos pačios partijos, nes skirtingų partijų tapetų atspalviai gali skirtis.

Viename standartiniame (ilgis 10.05 m., plotis 0.53 m) rulone yra 5 kv. m. tapetų. Kiek Jums reikia tapetų galima paskaičiuoti atsižvelgiant ar tapetai yra derinami ar ne. Jeigu tapetai yra nederinami, tai reikiamą rulonų skaičių galite suskaičiuoti padauginus kambario perimetrą iš lubų aukščio ir padalinus iš 5 (kv. m. skaičius viename rulone). Jeigu tapetai yra derinami ir Jūsų lubų aukštis yra 2,5 m, tai iš tokio rulono suklijuosite 3 juostas, kai tuo tarpu iš nederinamų suklijuoti pavyks 4 juostas.

 Jeigu norite profesionalios konsultacijos tapetų klausimais, nedvejodami kreipkitės į Lankavos parduotuvės Apdailos medžiagų skyriaus darbuotojus, kurie suteiks Jums praktiškų patarimų renkant ir klijuojant tapetus, apskaičiuos reikiamą kiekį bei parinks tinkamus klijus. Laukiame Jūsų Lankavos parduotuvės Apdailos medžiagų skyriuje!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.