Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Orchidėjų priežiūra

Norite grožėtis gausiais margaspalviais orchidėjų žiedais kuo ilgiau? Nepamirškite šių augalų „pamaitinti“ būtinosiomis maisto medžiagomis. Specialiai orchidėjoms skirtų trąšų pasirinkimas yra pakankamai gausus. Kaip išsirinkti tinkamiausias? Pateiksime keletą naujienų, iš kurių galėsite išsirinkti tinkamiausias. Sezono naujiena – orchidėjas atgaivinančios trąšos kapsulėje. Šios trąšos atgaivina nusilpusias gėles, skatina žiedynų formavimąsi ir žydėjimą, sustiprina augalo lapus. Paruošta naudojimui, viena kapsulė skirta vienam augalui. Trąšų kapsulė įkišama į vazoną ir trąšos palaipsniui skverbiasi į substratą.Veikia ilgiau nei 4 sav.

Norite, jog orchidėjos žiedai puoštų Jūsų būstą gausiau ir ilgiau? Pabandykite unikalias skystas trąšas su VITANICA® jūros dumblių ekstraktu bei mikroelementais, kurie skatina žydėjimą, užtikrina žiedyno susiformavimą. Tuo pat metu sustiprėja augalo šaknys ir augalas tampa atsparesnis ligoms.

Jeigu neturite laiko ar pamirštate periodiškai tręšti orchidėjas, turime sprendimą – trąšas lazdelėmis, kurios garantuoja optimalų aprūpinimą maistinėmis medžiagomis  visas orchidėjų rūšis 3 mėnesių laikotarpiui. Tręšimas orchidėjų  trąšų lazdelėmis yra saugus bei praktiškas.

Nepamirškite ir orchidėjos lapų, kuriuos rekomenduojame valyti specialiomis servetėlėmis.
Siūlome „Compo“ servetėlės, kurios greitai ir ilgam nuvalo dulkes ir kalkių dėmes nuo orchidėjų lapų. Lapai įgauna natūralią spalvą ir ilgalaikį žvilgėjimą. Lapams taip pat galite naudoti purškiamą priemonę, kuri aprūpina orchidėją drėgme per lapus ir suteikia idealią išvaizdą, nepalieka ant lapų kalkių nuosėdų.
Kompleksiškai prižiūrint orchidėjas, jos džiugins Jus ištisus metus.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.