Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Stalviršių prekyba

Laminatas atsparus karščiui ir cheminiam poveikiui, nesideformuoja ir yra lengvai prižiūrimas.  Siūlome platų stalviršių asortimentą. Stalviršius galime išpjauti.
Įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje pradėta prekiauti kokybiškais vokiškais ir itališkais stalviršiais „Thermopal“, „Ecopal“ bei „Ecopal Plus“. Stalviršiai yra aukštos kokybės, pagaminti iš medžio drožlių plokštės. Gaminiai yra atsparūs drėgmei, dengti 0,8mm aukšto slėgio laminatu HPL. Laminatas atsparus karščiui ir cheminiam poveikiui, nesideformuoja ir yra lengvai prižiūrimas.  Siūlome platų stalviršių asortimentą. Stalviršius galime išpjauti įvairių matmenų, o jeigu pageidausite – jų kraštines užlaminuoti aukšto slėgio laminato juostelėmis, bei užsandarinti jų nugarinę dalį. Taip pat stalviršyje galime tiksliai išpjauti skyles kriauklei ar kaitlentei pagal pateiktą brėžinį. Jūsų užsakymą įgyvendinsime per kelias darbo dienas.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.