Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Paramos akcija „Gerumo Žvaigždė 2020“ įvyko. Ačiū.

Ar lengva sulaukti pagalbos? Tos tikros, nesuvaidintos ir nuoširdžios, kuri neskaičiuotų nei laiko nei pastangų. Turbūt ne visada. Ar lengva išvis jos prašyti? Turbūt nelabai. Juk kartais net šaukiant visa gerkle – niekas negirdi. Ar dažnai ta pagalba pati mus susiranda ir ištiesia ranką? Retai. Bet tie reti kartai aplanko. Ir dažniausiai jie aplanko tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Lyg koks nors niekuomet nematytas svečias, nelauktai ir neplanuotai pabeldžia į duris, o jas atvėrus įvyksta stebuklas. Būtent taip netikėtai, nelauktai ir neprašytai, šiemet mums buvo atvertos Druskininkų vaikų dienos centro „Džiugučiai“ durys. O už jų – nuostabi, gerumu alsuojanti, didelė vaikų dienos centro šeima. Šios šiltos, rūpestingos ir mylinčios šeimos narių veidai amžiams įsirėžė į atmintį ir greitai surado vietą širdyse. O noras, kad tų veidų kuo ilgiau neapleistų šypsenos ir įžiebė „Gerumo Žvaigždę 2020“.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti, jau 14-ąjį kartą organizuojamos, gerumo akcijos, kuri buvo skirta pagerinti vaikų dienos centro „Džiugučiai“ kasdienybę ir buitį, rezultatais. „Lankavos“ klientų ir šios akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta net 6500 eurų, už kuriuos „Džiugučių“ vaikų dienos centro atstovai galės įsigyti daiktų, kurių šiuo metu jiems labiausiai trūksta.

Didžiuojamės ir dėkojame įmonės „Lankava“ darbuotojams: Edmundui, kuris savo ruožtu prisidėjo prie akcijos „Gerumo Žvaigždė 2020“ ir dovanojo vaikams stalo žaidimus. Dėkojame Vaidui, kuris taip pat neliko abejingas ir prisidėjo ne tik dovanodamas žaislus bei kanceliarinius reikmenis, bet ir kartu su savo broliu Irmantu pagamino spintas, skirtas vaikų žaislams.

Dalis rėmėjų prie šios akcijos prisidėjo įvairiomis dovanomis. Dėkojame už baldinę plokštę, kurios reikėjo spintų gamybai. Taip pat dėkojame už siuvimo mašiną bei suvenyrus, akumuliatorinį dulkių siurblį, stalines lempas, žoliapjovę, elektrinę kaitlentę ir orkaitę, futbolo, krepšinio, tinklinio kamuolius.

Tariame didelį ačiū mūsų klientams, kurie prisidėjo pirkdami produktus, pažymėtus akcijos „Gerumo Žvaigždė“ ženklu.

Dėkojame už Jūsų visų gerumą!Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.