Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Lauko terasa – gamtos tęsinys name

Rudeniop, saulei vis rečiau pasirodant, norisi pasimėgauti paskutiniais šiltais spinduliais, išgerti puodelį kavos lauko terasoje.... O gal ramų, šiltą vakarą gurkšnoti arbatą, aptariant dienos įvykius? Neretai čia būna vaikų žaidimo vieta... Dar daug puikių akimirkų gali suteikti namuose esanti lauko terasa.

 

Kur geriausia įrengti?

Geriausia vieta terasai – pietrytinė, pietinė arba pietvakarinė namo pusė. Jei statysite terasą iš šiaurinės namo pusės – apsirūpinsite vėsuma per vasaros karščius, o jeigu nuo namo į pietus - mėgausitės šiluma šaltuoju metų laiku.

 

Medienos terasa

Dažniausiai lauko terasoms naudojama natūrali medžiaga – medis. Jis suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. Statant medinę terasą svar­bu ap­sisp­ręs­ti dėl jos dy­džio. Rei­kia tu­rė­ti ome­ny­je, kad ob­liuo­ti ir ne­ob­liuo­ti ta­šai, ta­še­liai ir te­ra­sos len­tos bū­na iki 4-6 me­trų, o dai­ly­len­tės – iki 3 me­trų ilgio. Tai­gi sta­tant svarbu steng­tis iš­veng­ti dau­gy­bės su­jun­gi­mų ir su­dū­ri­mų.

Taip pat svarbu, jog lentos lauko terasoms būtų tinkamai apdorotos gamykliniu būdu. Galite pirkti paprastas lentas ir mėginti jas impregnuoti patys. Specialių medienos galiojimo trukmę pailginančių impregnavimo priemonių rasite „Lankavos“ parduotuvės dažų skyriuje.

 

Medienos ir plastiko terasa


Norite, jog lauko terasa jums tarnautų ilgiau? Rinkitės medienos ir plastiko mišinio WPC terasinius profilius. Jie pasižymi tvirtumu ir atsparumu gamtinėmis sąlygomis. Iš medienos ir plastiko mišinio pagaminti WPC terasiniai profiliai yra ilgaamžiai ir tarnauja iki 30 metų lauko sąlygomis. Gaminių sudėtyje nėra formaldehidų. Jų nereikia dažyti, medžiagos lengvai perdirbamos. Kadangi mišinyje yra natūralaus pluošto, medžiaga atsparesnė UV spinduliams, šalčiui, karščiui ir lengvai apdirbama kaip medis.

 

 

Medieną terasai bei medžio ir plastiko mišinio terasinius WPC profilius galite įsigyti „Lankavos“ parduotuvės medienos gaminių skyriuje.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.