Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Kilimai jūsų namų jaukumui

Iki pilno namų interjero įrengimo dažniausiai trūksta tik detalių. Tinkamai pasirinktos jos ne tik puošia jūsų namus, bet ir atlieka kitas funkcijas. Kilimas – viena iš tų detalių, kuri namuose pagyvina erdvę, suteikia malonumo ir šilumos vaikštant bei dažnai naudojama ir kaip garso slopinimo priemonė.

Lankavos parduotuvėje Apdailos prekių skyriuje atidaryta nauja kilimų, takų ekspozicija, kurioje  galite įsigyti įvairių formų, tekstūros, spalvų ir raštų kilimus, kuriuos priderinsite prie savo namų interjero. Mūsų parduotuvėje siūlomų kilimų asortimente rasite tinkamiausią ne tik svetainei ar miegamajam, tačiau ir koridoriui, voniai ar kitoms patalpoms.

Kilimus dažnai renkamasi siekiant jog patalpos neatrodytų šaltos. Pas mus rasite trumpo ir ilgo plauko kilimų pagal jūsų poreikį. Dažniausiai kilimai būna stačiakampiai ar kvadratiniai atitinkantys kambario formą, tačiau pasiūloje yra ir ovalių, apvalių ar nesimetriškų formų kilimų, kuriuos renkasi drąsesni, mėgstantys išskirtinį interjerą pirkėjai.

Kilimai vieni nuo kitų skiriasi ne tik raštais, spalvomis ar dydžiais, tačiau ir gamybos technologijomis bei medžiagomis iš kurių jie pagaminti. Nepamirškite – skirtingiems kilimams gali būti reikalinga skirtinga priežiūra, tad reikėtų įsivertinti tai, kad kilimai tarnautų ne vienerius metus.

Lankavos parduotuvėje galėsite įsigyti klasikinių raštų kilimų, kurie tiks estetikos, klasikos mėgėjams. Taip pat tarp populiarių prekių galėsite rasti nemažai modernumu pasižyminčių kilimų ir takų, kuriuose matysite daugybe geometrinių formų, raštų, šviesių ir ryškių spalvų.

 

Kviečiame pasižvalgyti mūsų siūlomų kilimų asortimente, o pasirinkus spalviškai patrauklų, įdomaus rašto ir tekstūros, tinkamo dydžio kilimą, jis taps pagrindiniu jūsų kambario akcentu.

 

 

 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.