Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Kambarinių augalų prausimas

Storas dulkių sluoksnis ant kambarinių augalų lapų neleidžia iki žaliųjų audinių prasiskverbti saulės šviesai ir apsunkina fotosintezės procesą. Dėl to kambariniai augalai pradeda blogiau augti. Augalus augančius virtuvėje, dar padengia riebalų apnašos. Jos užkemša apatinėse lapų pusėse esančias žioteles, todėl augalai negauna anglies dvideginio ir negali išskirti į aplinką deguonies.

Didelius augalus, pavyzdžiui, difenbachijas, monsteras ar stambialapius fikusus galima valyti švelniu skudurėliu, sudrėkintu minkštu vandeniu (pavyzdžiui, virintu ir atvėsintu). Lapus, padengtus riebiomis apnašomis, patartina nuplauti indų plovimo skysčio tirpalu, o vėliau nuvalyti drėgnu minkštu skudurėliu.

Smulkialapius augalus, pavyzdžiui, paparčius ar Benjamino fikusus, patogiausia plauti drungnu vandeniu po dušu. Aukštaūgius augalus taip pat patogiausia išmaudyti po dušu. Prieš tai darant tereikia polietilenu uždengti vazoną, kad neišsiplautų substratas ir neužmirktų šaknys. Tai ypač svarbu padaryti maudant sukulentus, pavyzdžiui, karpažoles arba storalapius. Kaktusus riekia taip pat prausti. Tačiau tai daryti reikia pavasarį kovo mėnesį. Galima išnešti lyjant į kiemą arba nuprausti po šiltu dušu. Po tokio pavasarinio „lietaus“ kaktusai pabunda po žiemos miego, geriau auga, gausiau žydi.

Daugiau informacijos apie augalų priežiūrą galite teirautis „Lankavos“ parduotuvės sodo ir daržo prekių skyriuje, Kepyklos g. 17, Alytuje, arba telefonu 8-315-55568.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.