Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Jūsų namų išskirtinumui – unikalių dizainų plytelės

Tiek namų interjeras, tiek eksterjeras gali būti išskirtinis jį kuriant su unikaliais apdailos sprendimais. Plytelės – vienas iš būdų savo namuose sukurti išskirtinį dizainą. Plytelės gali pasižymėti skirtingais stiliais, spalvomis, raštais, tekstūromis, dydžiais, medžiagomis iš kurių pagamintos ir kitomis savybėmis, kurios atitiks įvairių interjerų poreikius. Svarbiausia reikia žinoti į ką atkreipti dėmesį ir kas Jums tinka.

Plytelės šiuolaikiniame interjere užima ypatingai svarbią vietą, nes atlieka ne tik tiesioginę funkciją, dengia sienas ir grindis, bet yra ir puikus interjero elementas. Vis daugiau klientų renkasi natūralias medžiagas, natūralius raštus ir tekstūras bei spalvas, o profesionalai siūlo atkreipti dėmesį į didelio formato sienų ir grindų plyteles. Dideles sienų ir grindų plyteles gamintojai siūlo drąsiai derinti bet kokiame interjere. Drąsūs sprendimai Jūsų namus pavers moderniais ir stilingais. Klijuojant didelio formato plytelės išvengsite interjere siūlių ir taip sukursite vientisą vaizdą. Paskutiniu metu itin vertinamas yra natūralus akmens raštas, o didelio formato plytelėse technologijų pagalba galima raštus atkartoti ypač retai, taip sukuriant vientisumą ir natūralumą. Kitas didelių gabaritų plytelių privalumas – galimybė vizualiai išplėsti erdvę. Didelio formato plyteles galima naudoti interjero ir eksterjero sienų, grindų, lubų ar netgi baldų ir stalviršių apdailai.

Svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių pagamintos plytelės. Galima rinktis iš akmens masės arba keraminių plytelių. Akmens masės plytelės pagamintos iš molio ir mineralų mišinio, išdegto itin aukštoje temperatūroje. Dėl to šios plytelės yra ypatingai tvirtos ir atsparios nusidėvėjimui, taip pat labiau atsparios vandeniui ir drėgmei nei keraminės plytelės. Akmens masės plytelės gali būti matinės, pusiau blizgaus ir blizgaus paviršiaus. Akmens masės plyteles galėsite naudoti tiek viduje, tiek lauke. Keraminės plytelės pagamintos iš molio, smėlio ir kitų natūralių medžiagų mišinio ir dažniausiai yra glazūruotos. Tokios plytelės yra mažiau tankios ir storesnės nei akmens masės plytelės. Jos gali turėti daugiau porų, todėl gali būti pralaidžios vandeniui, todėl jas reikėtų rinktis sausoms patalpos. Keraminių plytelių yra įvairių dydžių, spalvų ir formų, tad jos yra universalus pasirinkimas.

Renkantis plyteles derėtų atkreipti dėmesį ar jos yra rektifikuotos. Tokios plytelės yra specialiai apdirbtos, jų kraštai kruopščiai sulyginti, siekiant gauti tikslią ir tiesią plytelės formą. Rektifikuotų plytelių matmenys yra tikslūs, todėl jas galima dėti arti viena kitos, beveik nepaliekant tarpų, o tai suteiks grindims ir sienoms vientisumą.

Renkantis grindų plyteles svarbu žinoti ir jų slidumo klasę. Tai ypatingai svarbu, jei plytelės bus klijuojamos vonios, baseino, pirties, balkono, terasos ar lauko zonose. Plytelių slidumo klasės žymimos raidėmis A, B, C ir jos nurodo atsparumą slidumui basomis kojomis. Slidumas dėvint avalynę žymimas raide R ir skaičiais nuo 9 iki 13. Kuo skaičius didesnis, tuo plytelė bus grubesnio paviršiaus ir mažiau slidi. Parinkę tinkamos slidumo klasės plyteles užtikrinsite saugią aplinką sau ir kitiems.

Mūsų tiekėjas Varmora – daugiau nei 25 metus rinkoje lyderiaujantis plytelių gamintojas Jums gali pasiūlyti platų išskirtinai akmens masės plytelių pasirinkimą. Didelių matmenų, aukštos kokybės plytelės Jūsų interjerui suteiks unikalumo.

Perkant bet kurias plyteles Lankavos parduotuvėje, komanda parengs vizualizaciją. Pagal pateiktus matmenis nubraižysime erdvinį vaizdą, kuriame matysis Jūsų pasirinktos plytelės bei interjero aksesuarai – tai padės įsivaizduoti kaip atrodys erdvė su norimomis plytelėmis. Tokio projekto pagalba lengviau apsispręsite dėl plytelių raštų ir išdėstymo bei tiksliai žinosite koks plytelių kiekis reikalingas.

Išsirinkite tik tai kas Jums labiausiai tinka ir mėgaukitės išskirtiniais dizaino sprendimais savo namuose.

 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.