Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo žvaigždė 2017

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ – tai jau vienuoliktą kartą nuo 2007 metų organizuojama socialinė paramos akcija.

Šių metų kalėdinės paramos akcijos „Gerumo žvaigždė“ subjektas – Lietuvos Sutrikusio Intelekto Žmonių Globos Bendrijos „Viltis“ padalinys, veikiantis Alytaus r., Daugų ir Simno miesteliuose. Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje veikiančioje bendrijoje dirbančių darbuotojų, savanorių, sergančiųjų artimųjų pastangos ir gaunamos lėšos naudojamos dienos centro veiklai. Ekskursijos, vasaros stovyklos, mamos ir tėvo dienos šventimas bendruomenėje, Ebru tapyba ir kūrinių parodos – tai tik dalis renginių ir veiklos pavyzdžių, kurie įgalina nutiesti tiltus tarp skirtingose realybėse gyvenančių žmonių. Tai veikla, sukurianti stebuklą, kai pilka kasdienybės spalva gali pavirsti daugybe nuostabių spalvų, o šios savo ruožtu gali tapti džiuginančia gyvenimo vaivorykšte...

Kiekvienais metais, prieš prasidedant akcijai, susitinkame su gerumą dalinančiais žmonėmis. Bendraujant su Danute Laukaitiene, bendrijos „Viltis“ padalinio Dauguose ir Simne vadove, ryškėja su neįgaliais žmonėmis dirbančiojo paveikslo kontūrai: dalijimasis asmenine patirtimi, optimizmas, mamos rūpestis visiems savo globotiniams, kūrybiškumas ir atkaklumas, tikėjimas ir kasdienės pastangos, didelė kantrybė. Visa tai tik maža dalis pajaustų savybių, kurios pirmiausia ateina į galvą, kai bandai prisiminti pokalbį. Tos savybės atsispindi ne tik žodžiuose, bet ir žmonių, kuriais rūpinamasi, veiduose, elgesyje, sukurtuose darbeliuose. Jauti, kad jie vieni kitais tiki ir pasitiki, tačiau šiems žmonėms pagalba būtina – tiek materialinė, tiek dvasinė.

UAB „Lankava“ kolektyvas kviečia savo klientus nors maža dalelyte prisidėti prie Lietuvos Sutrikusio Intelekto Žmonių Globos Bendrijos "Viltis" padalinio gyvavimo. Pirkdami parduotuvėje „Lankava“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalį pinigų skiriate paramos fondui. Kalėdinė paramos akcija vyksta nuo lapkričio 2 iki gruodžio 24 dienos.


Dėkojame už Jūsų gerumą!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.