Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo Žvaigždė 2016

Jie tiki, kad galime ir mes

 

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ – tai jau dešimtą kartą nuo 2007 metų organizuojama socialinė paramos akcija. Ankstesnių akcijų metu sukauptos lėšos ir parama buvo skirta Alytaus valstybinių vaikų globos namų auklėtiniams, Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namuose augantiems mažyliams. Taip pat paremti Alytaus „Carito“ globojami vaikai ir neįgalių moksleivių socialinius įgūdžius gerinantis projektas „Draugystės sodas“, Zitos ir Juozo Kaluževičių, Irenos Čyžienės šeimynos, Rolando ir Neringos Tumasionių daugiavaikė šeima, Rumbonių Švč. Trejybės parapijos vargdienių seserų vienuolyne įkurti senelių globos namai, kuriuose globojami likimo nuskriausti vaikai, Miroslavo miestelyje šalia Alytaus, įsikūrusios Šv. Vincento Pauliečio Gailestingųjų seserų kongregacijos vienuolės misionierės tarnaujančios kitų žmonių labui.

UAB „Lankava“ kviečia savo klientus 2016 metais dalyvauti jau dešimtą kartą organizuojamoje akcijoje „Gerumo žvaigždė“ ir paremti visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrą „Gali“, įsikūrusį Alytuje.

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Alytuje, Dainavos mikrorajone, vaikų dienos centras „Gali“ kurtis pradėjo balandžio mėnesį, o rugsėjį koridoriais jau bėgiojo iš basakojės vasaros sugrįžę vaikai.

„Stengiamės kurti pasaulį, kuriame kiekvienam vaikui suteikta teisė į išlikimą, apsaugą. Ypač svarbu būti šalia to vaiko, kuris susiduria su skurdu, atstūmimu, atskirtimi, šalia kurio nėra mamytės ir tėvelio, kurio vaikystė ne visada pilna džiaugsmo ir spalvų. Tokiam vaikui labai svarbu jausti ne tik finansinę, bet ir moralinę paramą“, – sako dienos centro „Gali“ socialinė darbuotoja Greta Kasparavičiūtė. Šiuo metu dienos centrą lanko net 28 vaikai, tad labai reikia savanorių, kurie galėtų padėti.

„Kiekvieną dieną su vaikais ruošiame pamokas, patys gaminame valgį, serviruojame, stalą, plauname indus, žaidžiame. Kadangi trūksta kėdžių, jas persinešame iš patalpos į patalpą. Taip pat dienos centrui reikalingi stalo įrankiai, samčiai, puodai. Žaislų jau padovanojo, tačiau būtų gerai vaikams turėti lavinančių stalo žaidimų, kamuolių, piešimo reikmenų, kanceliarinių prekių. Dienos centro patalpų grindys nuklotos daiktais, nes kol kas dar neįsigijome lentynų“, – dienos centro vaikų poreikius vardija Greta.

Bendraudamas su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centre „Gali“ dirbančia Greta Kasparavičiūte jauti plačią emocijų ir jausmų paletę – pozityvumas ir optimizmas persipina su rūpesčiu ir atsakingumu. Džiaugsmą kalbant apie vaikų svajones ir išdaigas keičia idėjų bei sprendimų srautas – norima išgyventi, sulaukti savanorių, įsigyti maisto produktų bendram pietų gaminimui, sutaisyti prakiurusius šildymo sistemos vamzdynus. Tai nėra paprasta ir lengva neturint pastovaus valstybinio finansavimo.

UAB „Lankava“ kolektyvas kviečia savo klientus nors maža dalelyte prisidėti prie Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Dienos centro „Gali“ gyvavimo – pirkdami parduotuvėje „Lankava“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalį pinigų skiriate paramos fondui. Gerumo istoriją kurkime kartu – jie tiki, kad galime ir mes.

Kviečiame kiekvieną prisidėti prie dešimtosios Kalėdinės paramos akcijos „Gerumo žvaigždė“, vykstančios nuo lapkričio 2 iki gruodžio 24 dienos.

Dėkojame už Jūsų gerumą!

 

 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.