Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

GERUMO ŽVAIGŽDĖ 2015

Akcija „Gerumo žvaigždė 2015 – Visi galime būti angelais“ džiugina širdis

 

„Gerumo žvaigždė“ – tai jau devintą kartą nuo 2007 metų UAB „Lankava“ organizuojama socialinė paramos akcija. Ankstesnėse sukauptos lėšos ir parama buvo skirta Alytaus valstybinių vaikų globos namų auklėtiniams, Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namuose augantiems mažyliams, paremti Alytaus „Carito“ globojami vaikai ir neįgalių moksleivių socialinius įgūdžius gerinantis projektas „Draugystės sodas“, Zitos ir Juozo Kaluževičių, Irenos Čyžienės šeimynos, Rolando ir Neringos Tumasionių daugiavaikė šeima, Rumbonių Švč. Trejybės parapijos vargdienių seserų vienuolyne įkurti senelių globos namai ir globojami likimo nuskriausti vaikai.

 

 

Praėjusių metų pabaigoje „Lankava“ pakvietė savo klientus 2015-ųjų „Gerumo žvaigždę“ įžiebti Miroslavo parapijoje, kurioje jau dešimtus metus kitų žmonių labui tarnauja Šv.Vincento Pauliečio Gailestingųjų seserų kongregacijos vienuolės misionierės – vyresnioji sesuo Lina Cordova, seserys Rubelinda Varela Anzualdo ir Rosario Gonzales Figuero. Vienuolyno globėjas – Miroslavo Švč.Trejybės bažnyčios klebonas, teologijos daktaras Miroslavas Dovda.

Seserys pasakoja, kad stengiasi dalintis atjauta ir širdies gerumu. Vyksta pasirengimas Jaunimo dienoms, Sakramentams, o ir gailestingumo darbai nenutrūksta. Lankomiseneliai, ligoniai. Su žmogišku ir evangeliniu gailestingumu stengiamasi patarnauti visiems. Visos trys jau gerai kalba lietuviškai, randa kalbą su mokiniais, kurie ateina į dienos centrą sušilti, kol atvažiuos autobusas, kitiems norisi tiesiog išsipasakoti. Vaikai kartu su vienuolėmis ir „Carito“ savanoriais ruošia pamokas, geria arbatą su sausainiais, žaidžia, naršo internete. O šeštadieniais parapijos namuose savo veiklą vykdo Šeimos centras. Visos po parapijos namų stogu susibūrusios organzacijos siekia darnos, bendravimo ir bendradarbiavimo. Ateities veiklos vizija ir planai neabejotinai bus įgyvendinti, nes gerumo ir tarnavimo kitiems čia nestokojama. O ir nutūpusi „Gerumo žvaigždė“ įpareigoja. Klebonas jau mąsto ir apie didesnes erdves, nes lankytojų daugėja, veikla akivaizdu suintensyvės ne tik savaitgaliais.

 

Akcijos metu dėka partnerių – tiekėjų, klientų, informacinių rėmėjų – surinkta iš tiesų džiuginanti suma – 6 tūkst. eurų. Dalis surinktų lėšų virto dovanomis – sumontuotas naujas kaminas pastate, kuriame gyvena vienuolės, sumontuotos žaliuzės, nupirkta arbatinukas, stalo teniso stalas, krepšinio stovas, stalo futbolas, kamuoliai, raketės, smigis, taip pat stalo žaidimų.

UAB „Lankava“ kolektyvas ir vadovai dėkoja visiems dalyvavusiems akcijoje ir kviečia kartu pasidžiaugti, kad „Gerumo žvaigždės“ praturtinti bei pagražinti Miroslavo Švč.Trejybės bažnyčios parapijos namai taps svetinga bei šurmulinga traukos erdve, kuri visomis prasmėmis praturtins kiekvieno – mažo ir didelio – į ją užsukančio parapijiečio gyvenimą.

AKCIJOS RĖMĖJAI:

UAB „Renomas“, G. Plečkaičio IĮ „Elektra“, UAB „Knauf Insoliution“, SONAROL Spolka Jawna Najda, UAB „Finnfoam“, UAB „Akzo Nobel Baltics“, UAB „ROCKWOOL“, UAB „B&B TOOLS, LIETUVA“, UAB „Kauno šilas“, UAB „PAROC“, UAB „EJOT baltic“, UAB „Spalvų sala“, UAB „RM Tools“, UAB „Tegra State“, UAB „Sanistal“, UAB „Robert Bosch“, UAB „Merlana“, UAB „Knauf“, UAB „Adreta“, AB „Vilma“, UAB „Trukmė“, UAB „Argivana“, UAB „Statybos apdailos ranga“, UAB „Elevita“, UAB „Krimelte LT“, UAB „Valvėsta“, UAB „Visas Labas“, UAB „BRAVO LT“, UAB „Almarūno prekyba“, UAB „Tobis“, UAB „Iris“, UAB „Elstila“, UAB „Domus Lumina“, UAB Inovacinė firma „MKDS“, UAB „USI International“, UAB „Rokasta“, UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“, „Lode“ SIA, UAB „Vandens linija“, UAB „Schetelig LIT“, UAB „Maridana“, UAB ‚Caparol Lietuva“, UAB „Impeka“, UAB „Tesa Tape“, UAB „Hesora ir Ko“, UAB „Betono mozaika“.

INFORMACINIAI RĖMĖJAI:

UAB "Alytaus naujienos", UAB "Dzūkų žinios", VšĮ "Alytaus regioninė televizija", Mažoji Bendrija "Alytaus gidas.lt", UAB "Alytaus radijas".

 

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.