Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo žvaigždė 2008

2008 m. „Lankavos“ parduotuvėje antrus metus iš eilės organizuota Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2008“. Šios akcijos metu perkant akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalis lėšų nuo prekės kainos buvo kaupiama Alytaus miesto sutrikusio vystimosi kūdikių namams. Pirkėjai neliko abejingi šiai gražiai akcijai ir noriai pirko akcijos ženklais pažymėtas prekes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad kūdikių namams pavyko sutaupyti 7439 litus. Ir tai dar ne viskas – prie bendrovės „Lankava“ inicijuotos Kalėdinės gerumo akcijos mielai prisidėjo ir jos tiekėjai, padovanoję reikalingų prekių: UAB „Srava“ padovanojo dažų sienoms ir grindims, UAB „Merlana“ padovanojo reikalingus maišytuvus.

UAB „Lankava“ jau daugelį metų remia žmones su negalia, vaikų ir jaunimo organizacijas, sportininkus. Praėjusiais metais įmonė organizavo pirmąją „Gerumo žvaigždės“ akciją ir rėmė Alytaus valstybinius vaikų globos namus. „Esame Alytaus miesto įmonė, todėl visuomet stengiamės būti naudingi savo miesto bendruomenei, ištiesti pagalbos ranką, o ypač tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai“, - sako UAB „Lankava“ direktorius Mantas Karalius. „Šiemet nutarėme pratęsti gražią tradiciją ir organizavome akciją, kurios tikslas buvo padėti Alytaus apskrities kūdikių namams“.
Alytaus sutrikusio vystimosi kūdikių namų direktorė Danguolė Jazepčikienė teigė, kad surinktos lėšos labai pravers atnaujinant vaikų kalbos kambarį, taip pat dalį lėšų bus galima skirti kitoms reikalingiausioms priemonėms įsigyti. Alytaus kūdikių namų direktorė džiaugėsi, kad netgi ir pakankamai sunkiu ekonominiu laikotarpiu atsiranda neabejingų įmonių ir žmonių, kurie kiekvienas pagal savo išgales padeda našlaičiams ir likimo nuskriaustiems vaikams. -„Esame dėkingi visiems, kurie nori padėti. Ypač dėkojame parduotuvės „Lankava“ bendruomenei už jų gražią iniciatyvą“.
UAB „Lankava“ kolektyvas savo ruožtu dėkoja visiems pirkėjams, kurie neliko abejingi ir pasirinkę „Gerumo žvaigždės“ ženklu pažymėtas prekes, prisidėjo prie paramos Alytaus kūdikių namams.
Prie akcijos prisidėjo UAB „Lankava“ tiekėjai:
UAB „Robert Bosch, Tesa A/S, UAB „Hesora ir Ko“, UAB „Vilkonda“, UAB „Srava“, UAB „Teronis“, UAB „RM tools“, UAB „Veftas“, UAB „Ardisan“, Lauros Galkinaitės I.Į., UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB „Augrika“, UAB „Valsva ir Ko“, UAB „Merlana“, UAB „Gerunda“, V. Kernevičiaus firma „Kervita“.
Informaciniai rėmėjai: „Alytaus naujienos“, radijas FM99, spaustuvė „Albagrafija“, UAB „Jaunimo platinimo tarnyba“.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.