Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Cirkuliacinio siurblio pasirinkimas: kas svarbu?

Cirkuliacinis siurblys yra nedidelis mechaninis įrenginys leidžiantis efektyviai palaikyti nuolatinį vandens judėjimą šildymo ir kondicionavimo sistemose. Įprastai cirkuliaciniai siurbliai montuojami katilinėse ar kitose uždarose specialiose patalpose, patikimai apsaugotose nuo išorinio atmosferos poveikio, o daugumą šių siurblių galima valdyti elektroniniu būdu.

 

Cirkuliacinio siurblio parinkimas šildymui ar kondicionavimui nelengva užduotis, tad pirmiausia įvertinkite savo poreikius ir siurblio techninius reikalavimus. Šiuo metu dėl ES energetinės direktyvos rinkoje praktiškai liko tik elektroniniai siurbliai. Jie, nuo įprastų trijų greičių siurblių, skiriasi ženkliai mažesniu elektros energijos suvartojimu ir turi nemažai papildomų funkcijų. Cirkuliaciniai siurbliai yra skirstomi pagal našumą, slėgį, efektyvumą, pakilimo ir įsiurbimo aukštį. Našumas – tai yra siurblio gebėjimas perpumpuoti tam tikrą skysčio kiekį per tam tikrą laiko vienetą. Matuojama dažniausiai litrais per minutę arba kubiniais metrais per valandą. Kuo galingesnė šildymo sistema, tuo didesnis našumas reikalingas. Darbinis slėgis – siurblio gebėjimas kurti slėgį skysčio sraute. Dažniausiai matuojamas barais. Kuo ilgesnė šildymo trasa, tuo aukštesnis siurblio sukeliamas slėgis reikalingas. Efektyvumo rodiklis rodo, kiek energijos siurblys paverčia mechanine energija, nulemta skysčio judėjimo. Reikėtų nepamiršti, kad tiek per silpnas, tiek per daug galingas siurblys bus ne toks efektyvus kaip parinktas itin tiksliai. Pakilimo aukštis rodo didžiausią aukštį per kurį siurblys gali perkelti skystį, o savaiminio įsiurbimo aukštis – mažiausią aukštį per kurį siurblys gali efektyviai įsiurbti skysčio. Šie aukščiai įprastai matuojami metrais arba barais. Renkantis siurblį svarbu atkreipti dėmesį ir į jo atsparumą korozijai. Tai svarbus faktorius, ypač jei siurblys naudojamas karšto vandens sistemose.

 

Visus aukščiausius keliamus reikalavimus atitinka danų gamintojo Grundfos produkcija. Šio gamintojo cirkuliaciniai siurbliai sukurti siekiant geriausio efektyvumo savo klasėje ir pasižymi labai aukšta kokybe ir minimaliai technine priežiūra. Palyginti su įprastais cirkuliaciniais siurbliais, jie sumažina energijos suvartojimą iki 80% ir dirba labai tyliai. Šio gamintojo pasiūloje yra skirtingo galingumo, našumo, kėlimo aukščio siurblių reikalingų jūsų šildymo, aušinimo ir karšto vandens sistemoms. Didelis pasirinkimas pagal skirtingus parametrus atitinkančius jūsų poreikius, leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią.

 

Cirkuliaciniai siurbliai Grundfos ALPHA2

ALPHA2, tai cirkuliaciniai siurbliai, skirti šildymo ir oro kondicionavimo sistemoms, užtikrinantys didesnį komfortą ir efektyvumą. AUTOADAPT režimas nuolat priderina siurblį prie sistemos poreikių, taip užtikrindamas optimalų komfortą ir mažas energijos sąnaudas bei paprastą pradinį paleidimą. Net sistemose, kuriose darbo sąlygos sudėtingos, ALPHA2 ilgai ir patikimai dirbs be užstrigimo pavojaus. Nors ir mažas, ALPHA2 yra patvariausias individualių namų cirkuliacinis siurblys. Naudojant ALPHA READER ir „GO Balance“ programėlę, ALPHA2 leidžia lengvai atlikti hidraulinį balansavimą, taip pat jis rečiau užstringa blokuojant ir išsiskiria geriausiu savo klasėje energijos vartojimo efektyvumu.

 

Nors komercinės paskirties pastatų šildymo sistemose energiją taupantys siurbliai yra tik dalis didelės sistemos, tačiau teisingai suprojektuodami sistemą galite iš tikrųjų pasinaudoti pranašumais ir žymiai sumažinti energijos sąnaudas, tad šie siurbliai yra tinkami šildymui komerciniuose pastatuose. Juos taip pat dažnai renkamasi ir buitiniam šildymui, nes šildymo siurblys yra esminė patogaus namo dalis. Didelio efektyvumo cirkuliaciniai siurbliai suteikia visišką patikimumą, paprastą montavimą ir leidžia sutaupyti daug energijos naudojant išmaniąsias technologijas. Šios serijos siurblius galima rinktis ir pramoniniam šildymui, kurio sprendimai patenkina didelius kasdieninius reikalavimus nuo labai aukštos temperatūros iki subtilių procesų, kuriems reikalingas ypatingas tikslumas.

 

Cirkuliacinis siurblys Grundfos MAGNA1

Tai didelio efektyvumo cirkuliaciniai siurbliai su elektroniniu valdymu komerciniams pastatams, pasižymintys išmaniais sprendimais. Jei objektas didelis, rinkitės būtent MAGNA1 siurblius. MAGNA1 asortimentas siūlo daugybę valdymo sprendimų, kurie padės, kai reikia pažangiausio stebėjimo ir valdymo arba norint greitai atlikti paprastą darbą. Produktas turi lengvai suprantamą vartotojo sąsają, kuri ypač naudinga keičiant senesnius cirkuliacinius siurblius. Idealus pasirinkimas, kai reikalingas tik bazinis funkcionalumas.

 

Cirkuliaciniai siurbliai MAGNA1 tinkami oro kondicionavimu bei šildymui komerciniuose pastatuose. Naudodami šį išmanųjį siurblį, kuris lengvai integruojamas į oro ar apytakinio aušinimo sistemą pagerinsite vartotojo komfortą ir sumažinsite gyvenimo ciklo sąnaudas. Komercinės paskirties pastatų šildymo sistemose energiją taupantys siurbliai yra tik dalis didelės sistemos, tačiau teisingai suprojektuodami sistemą galite pasinaudoti pranašumais ir žymiai sumažinti energijos sąnaudas. Šie MAGNA1 siurbliai taip pat tinka ir buitiniam bei pramonės šildymui, centralizuota vėsinimui ir šildymui. Didelio efektyvumo cirkuliaciniai MAGNA1 siurbliai suteikia visišką patikimumą, paprastą montavimą, patenkina didelius kasdieninius reikalavimus nuo labai aukštos temperatūros iki subtilių procesų ir leidžia sutaupyti daug energijos naudojant intelektualiąsias technologijas. Kita svarbi sritis, kurioje galima naudoti MAGNA1 cirkuliacinius siurblius centralizuotas vėsinimas ir šildymas.

 

Cirkuliacinis siurblys Grundfos MAGNA3

Tai geriausias pasirinkimas, kai svarbu sistemos valdymo ir stebėsenos galimybės. MAGNA3, panaudojant pasirinktinius CIM modulius, gali būti prijungtas prie pramoninių tinklų. Taip pat jis turi TFT displėjų, leidžiantį paprastai sukonfigūruoti išmanias šios siurblio funkcijas. MAGNA3 cirkuliacinis siurblys yra labai pažangus hermetiško rotoriaus siurblys, skirtas dideliems pastatams, pavyzdžiui, ligoninėms ar mokykloms. Pažangios funkcijos, tokios kaip AUTOADAPT ir FLOWADAPT, parenka optimalų sistemos nustatymą ir užtikrina, kad jūsų sistema visada suteiktų geriausią įmanomą komfortą ir veiktų ekonomiškai. Prijunkite siurblį prie pastato valdymo sistemos ir gaukite išsamų sistemos valdymą bei stebėjimą, kartu padidinkite jos patikimumą. Stebėjimo tikslais taip pat galite naudoti „Grundfos GO Remote“, kuris suteikia prieigą prie sistemos duomenų jūsų telefone. MAGNA3 taip pat turi kelių siurblių funkciją, kai du siurbliai sujungiami lygiagrečiai. Kelių siurblių sistema gali veikti pakaitiniu, rezerviniu arba pakopiniu režimu.

Grundfos siurbliai garsėja aukštos kokybės komponentais ir ilgaamžiškumu. Dauguma jų produktų yra gerai suprojektuoti ir pagaminti aukščiausiais standartais, gamintojai nuolat tobulina savo produktus, diegiant naujausias technologijas, siekia kurti energiją taupančius siurblių modelius, padedančius sumažinti energijos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Šiuos ir kitų gamintojų cirkuliacinius siurblius galite įsigyti Lankavos elektroninėje svetainėje arba fizinėse parduotuvėse.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.