Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Spynų tipai ir jų pasirinkimas

2014-09-03

Spynų tipai ir jų pasirinkimas

Perkant duris, į spynų pasirinkimą nereikėtų žiūrėti pro pirštus – gali atsitikti taip, kad kruopščiai išsirinkta spyna iš įsilaužėlio pareikalaus daugiau pastangų, o neprofesionalų vagį apskritai atbaidys.

Spynas priimta skirstyti į kelias grupes – plokštelines, cilindrines bei pakabinamas:

Cilindrinės spynos. Jų konstrukciją sudaro dvi dalys – cilindras, dažniausiai gaminamas iš žalvario, ir korpusas. Abi šios dalys turi strypelius. Kai rakto ir šerdies kombinacija atitinka, korpusą galima pasukti ir atidaryti duris. Esminiai tokio tipo spynos privalumai: labai saugi, spynos raktai gali būti patentuoti ir apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, raktai yra nedideli ir patogūs nešioti, o pametus raktą nebūtina keisti spynos – galima pasikeisti tik cilindrą.

Plokštelinės spynos. Šių spynų skląstis turi keletą plokštelių. Spyna atsirakina, kai išpjovos plokštelėse sutampa su iškyšomis rakte. Šiai rūšiai priklauso seifinės spynos, rakinamos ilgu plokščiu raktu su išpjovomis abiejose pusėse. Šio tipo spynas patariame montuoti kaip papildomą apsaugą durims su cilindrine spyna.

Pakabinamos spynos. Rūsių, sandėliukų ir garažų apsaugai galima rinktis pakabinamas spynas. Ieškant tokio tipo spynos, patariame žiūrėti į besisukančių diskų principu paremtus gaminius.

„Lankavos“ parduotuvės durų centre išsirinksite pačią tinkamiausią ir patikimiausią spyną Jūsų durims.

Tags: durys
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: