Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Spynų tipai ir jų pasirinkimas

Perkant duris, į spynų pasirinkimą nereikėtų žiūrėti pro pirštus – gali atsitikti taip, kad kruopščiai išsirinkta spyna iš įsilaužėlio pareikalaus daugiau pastangų, o neprofesionalų vagį apskritai atbaidys.

Spynas priimta skirstyti į kelias grupes – plokštelines, cilindrines bei pakabinamas:

Cilindrinės spynos. Jų konstrukciją sudaro dvi dalys – cilindras, dažniausiai gaminamas iš žalvario, ir korpusas. Abi šios dalys turi strypelius. Kai rakto ir šerdies kombinacija atitinka, korpusą galima pasukti ir atidaryti duris. Esminiai tokio tipo spynos privalumai: labai saugi, spynos raktai gali būti patentuoti ir apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, raktai yra nedideli ir patogūs nešioti, o pametus raktą nebūtina keisti spynos – galima pasikeisti tik cilindrą.

Plokštelinės spynos. Šių spynų skląstis turi keletą plokštelių. Spyna atsirakina, kai išpjovos plokštelėse sutampa su iškyšomis rakte. Šiai rūšiai priklauso seifinės spynos, rakinamos ilgu plokščiu raktu su išpjovomis abiejose pusėse. Šio tipo spynas patariame montuoti kaip papildomą apsaugą durims su cilindrine spyna.

Pakabinamos spynos. Rūsių, sandėliukų ir garažų apsaugai galima rinktis pakabinamas spynas. Ieškant tokio tipo spynos, patariame žiūrėti į besisukančių diskų principu paremtus gaminius.

„Lankavos“ parduotuvės durų centre išsirinksite pačią tinkamiausią ir patikimiausią spyną Jūsų durims.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.