Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Lauko terasa – gamtos tęsinys name

2014-09-03

Lauko terasa – gamtos tęsinys name

Rudeniop, saulei vis rečiau pasirodant, norisi pasimėgauti paskutiniais šiltais spinduliais, išgerti puodelį kavos lauko terasoje.... O gal ramų, šiltą vakarą gurkšnoti arbatą, aptariant dienos įvykius? Neretai čia būna vaikų žaidimo vieta... Dar daug puikių akimirkų gali suteikti namuose esanti lauko terasa.

 

Kur geriausia įrengti?

Geriausia vieta terasai – pietrytinė, pietinė arba pietvakarinė namo pusė. Jei statysite terasą iš šiaurinės namo pusės – apsirūpinsite vėsuma per vasaros karščius, o jeigu nuo namo į pietus - mėgausitės šiluma šaltuoju metų laiku.

 

Medienos terasa

Dažniausiai lauko terasoms naudojama natūrali medžiaga – medis. Jis suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. Statant medinę terasą svar­bu ap­sisp­ręs­ti dėl jos dy­džio. Rei­kia tu­rė­ti ome­ny­je, kad ob­liuo­ti ir ne­ob­liuo­ti ta­šai, ta­še­liai ir te­ra­sos len­tos bū­na iki 4-6 me­trų, o dai­ly­len­tės – iki 3 me­trų ilgio. Tai­gi sta­tant svarbu steng­tis iš­veng­ti dau­gy­bės su­jun­gi­mų ir su­dū­ri­mų.

Taip pat svarbu, jog lentos lauko terasoms būtų tinkamai apdorotos gamykliniu būdu. Galite pirkti paprastas lentas ir mėginti jas impregnuoti patys. Specialių medienos galiojimo trukmę pailginančių impregnavimo priemonių rasite „Lankavos“ parduotuvės dažų skyriuje.

 

Medienos ir plastiko terasa


Norite, jog lauko terasa jums tarnautų ilgiau? Rinkitės medienos ir plastiko mišinio WPC terasinius profilius. Jie pasižymi tvirtumu ir atsparumu gamtinėmis sąlygomis. Iš medienos ir plastiko mišinio pagaminti WPC terasiniai profiliai yra ilgaamžiai ir tarnauja iki 30 metų lauko sąlygomis. Gaminių sudėtyje nėra formaldehidų. Jų nereikia dažyti, medžiagos lengvai perdirbamos. Kadangi mišinyje yra natūralaus pluošto, medžiaga atsparesnė UV spinduliams, šalčiui, karščiui ir lengvai apdirbama kaip medis.

 

 

Medieną terasai bei medžio ir plastiko mišinio terasinius WPC profilius galite įsigyti „Lankavos“ parduotuvės medienos gaminių skyriuje.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: