Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Dažai. Dažai, dažymo įrankiai, dažymo juostos. Specialios paskirties dažai. Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP pilki 2,5 l

Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP pilki 2,5 l

Prekės kodas: 110321034

El. parduotuvėje

27.15€ / Vnt.

Parduotuvėje Alytuje

29.19€ / Vnt.

Turime sandėlyje

Pristatymas

  • LPexpress kurjeris 1-3 d.d. (3.99€)
  • Venipak kurjeris 1-3 d.d. (5.49€)
  • Prekių pristatymas Alytaus mieste 1-3 d.d. (15.00€)

Atsiėmimas

  • Alytaus parduotuvė 1-3 d.d. (0.00€)
  • Druskininkų filialas 3-5 d.d. (0.00€)
  • Marijampolės filialas 3-5 d.d. (0.00€)
  • Simno filialas 3-5 d.d. (0.00€)
  • Daugų filialas 3-5 d.d. (0.00€)

Pristatymas visoje lietuvoje

Saugus pristatymas

Patogus atsiėmimas

Pinigų grąžinimo garantija

Aprašymas

Renovacijos dažai medienai ir betonui HELP pilki 2,5 l
 

Dažai (anti-slip) horizontaliems paviršiams atnaujinti.
- PAGALBA SENIEMS PAVIRŠIAMS.
- APSAUGOKITE BALKONO GRINDIS.
- ATNAUJINKITE SENĄ TERASĄ.
- APSAUGOKITE NUO DRĖGMĖS.
Dekoruoja ir apsaugo senas medines terasas  ir betonines grindis.
Puikus sprendimas lauko grindims ir laiptams atnaujinti.
Apsauga – iki 3 metų*.
Skirti naudoti išorėje.
Tvirta ir elastinga danga.
Atspari UV spinduliams ir vandeniui.
Turi slydimą mažinančių savybių.
Išeiga:  iki 12 kv.m. iš  2,5 l pakuotės
Puikus sukibimas su įvairiais pagrindais (mediana, betonas, OSB,MDF ir kt. ) Dekoruoja ir apsaugo sudarydamas patvarią ir elastingą dangą, atsparią atmosferos veiksniams, pelėsiams ir drėgmei. Galima dažyti ir virš vandens esančias medinių pakylų bei aikštelių dalis (nepatiriančias nuolatinio sąlyčio su vandeniu).
Naudojimo būdas:
Dažyti galima tik tada, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra aukštesnė negu +10 oC, o drėgnumas – ne didesnis kaip 70 proc.
Prieš naudojant dažus reikia kruopščiai sumaišyti. Užtepti teptuku arba voleliu. Dažų ant volelio turi būti gausiai, nedažyti sausu voleliu. Užtepti storą sluoksnį. Dažant vieną paviršių nereikėtų daryti pertraukų ir taisyti sausos dangos. Kitą dažų sluoksnį užtepti tada, kai ankstesnis jau išdžiūvo (maždaug po 5 val.), rekomenduojama užtepti 2–3 sluoksnius.
Danga visiškai išdžiūsta maždaug per 24 val. Jeigu oro temperatūra žema ir didelis drėgnumas, džiūvimo laikas pailgėja. Visas savo eksploatacines savybes (atsparumą) danga įgyja maždaug po 2 savaičių, todėl dangos nepatartina intensyviai eksploatuoti bent kelias dienas po nudažymo.
Siekiant išvengti skirtingų atspalvių, visą apdorojamą paviršių rekomenduojama dažyti gaminiu su tuo pačiu serijos numeriu, o jei partijos numeriai skirtingi, gaminį reikia sumaišyti vienoje didelėje talpykloje.
Dažų dėmės sunkiai pašalinamos, todėl rekomenduojama dažant vilkėti darbinius drabužius. Baigus darbą įrankius reikia nuplauti vandeniu.
Pagrindo paruošimas:
Pagrindas turi būti švarus, sausas, neriebaluotas ir stabilus. Reikia pašalinti klijinių dažų ir kitų atsisluoksniavusių dangų likučius. Ištrupėjusias vietas reikia užglaistyti tinkamu glaistu. Jeigu pagrindas stipriai absorbuoja vandenį, jį reikia gruntuoti tam skirta emulsija, pvz., Primacol Primagrunt.  Lygų pagrindą arba absorbuojantį nedaug vandens nutrinti švitriniu popieriumi. Medinius elementus reikia nušlifuoti, nupūsti dulkes, įtrūkimus užglaistyti. Dumblius ir kerpes apdoroti tinkamomis priemonėmis, o paskui pašalinti šepečiu, tada paviršių nuplauti ir nudžiovinti. Jeigu medinis paviršius anksčiau nebuvo impregnuotas, jį iš pradžių reikia apdoroti bespalviu biocidiniu preparatu.
Laikymas:
Dažus  sandėliuoti +5 – +25 °C temperatūroje, sausoje vietoje, sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje. Saugoti nuo tiesioginio saulės spindulių poveikio. Atidarius pakuotę gaminio tinkamumo naudoti laikas gali sutrumpėti.
* priklausomai nuo pagrindo rūšies ir eksploatavimo sąlygų.  
Išeiga atitinka nurodytą, kai mediena taisyklingai paruošta, gerai išdžiovinta, sveika ir sausa.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.