Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Šiltnamio pasirinkimas

Lankavos profesionalai pataria: renkantis šiltnamį, svarbiausias dalykas yra kokybė ir ilgaamžiškumas. Šiltnamio konstrukcija turėtų būti tokia, kad žiemą sniegas neužsilaikytų ant šiltnamio viršaus, o nukristų žemyn ir nespaustų konstrukcijos. Tai prailgins šiltnamio tarnavimo laiką. Šiltnamiai turi būti erdvūs ir platūs, tolygiai praleidžiantys saulės šilumą ir šviesą, tai viena svarbiausių gero augalų derėjimo sąlygų. Renkantis šiltnamį, svarbu atkreipti dėmesį į šiltnamio konstrukciją, kad jos būtų tinkamos vijokliniams augalams, vazonams, lentynėlėms pakabinti.

Lankavos profesionalai pataria rinktis Lietuvoje pagamintus šiltnamius „Klasika“, kurie atitinka visus tinkamam šiltnamiui keliamus reikalavimus. Jūs galėsite rinktis iš dviejų tipų šiltnamių: „Standart“ ir „Arkinis“.

Šiltnamiui „Klasika“ naudojamas 4 arba 6 mm kanalinis polikarbonatas ir 1 mm vokiškas omega plieninės juostos profilis, kurio dėka šiltnamis bus patvarus ir ilgaamžis. Dėl šios konstrukcijos ypatumo, šiltnamio nereikia išardyti žiemą. Dar vienas labai svarbus šiltnamio „Klasika“ ypatumas - durys, sudarytos iš dviejų varstomų dalių. Viršutinę šiltnamio durų dalį galima naudoti kaip langelį ar orlaidę. Šiltnamio ilgius galima rinktis pagal Jūsų poreikius: 4, 6 ar net 8 metrų. Komplekte yra tvirtas ir aukštas pamatas (su standumo briauna). Papildomai galima komplektuoti duris ir stoglangius su automatiniu atidarymo mechanizmu, lentynėles, šiltnamio atskyrimo takelius, laistymo sistemas, šiltlysves, daigynus
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.