Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2017 įvyko

Vienuoliktą kartą organizuota kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2017“ įvyko - paramos sulaukė Lietuvos Sutrikusio Intelekto Žmonių Globos Bendrijos "Viltis" padalinys, veikiantis Alytaus r., Daugų ir Simno miestuose. Parduotuvės „Lankava“ klientų, akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta 6 tūkst. eurų,  kurie bus pervesti į sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ banko sąskaitą. Šalia to, vienas iš akcijos rėmėjų – UAB „Ejot Baltic“ – nupirko žaidimų ir kamuolių, kurie taip pat perduoti bendrijos „Viltis“ globotiniams.

UAB „Lankava“ kolektyvas  dėkoja savo klientams ir rėmėjams, kurie savo indėliu  prisidėjo prie Lietuvos Sutrikusio Intelekto Žmonių Globos Bendrijos "Viltis" padalinio, veikiančio Alytaus rajone, Daugų ir Simno miestuose gyvavimo. Gerumo žmonėms padėjome kartu.

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ vyko 2017 metų lapkričio 2 - gruodžio 24 dienomis.

Dėkojame už Jūsų gerumą!

Be UAB „Lankava“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.