Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Paprastas būdas atsinaujinti

Vienas paprastesnių būdų atnaujinti butus, namus ar visuomeninio naudojimo patalpas – perdažyti vidaus sienas. „Lankava“ profesionalai pataria, kaip kuo efektyviau ir geriau tai padaryti.

Prieš dažant, reikia įvertinti paviršiaus, kurį ruošiatės dažyti, būklę. Gero pagrindo paruošimas gali užtrukti ilgiau nei pats dažymas, bet tinkamai paruoštą paviršių lengviau dažyti. Svarbu žinoti, jog paviršiaus nelygumų nepaslėpsite po dažų sluoksniu. Atvirkščiai, jie dar labiau paryškės, nes nudažytas paviršius blizga labiau, nei nenudažytas.

Pirmasis žingsnis – patalpos iškraustymas. Tuščiame kambaryje dirbti yra lengviau ir greičiau. Sekantis žingsnis būtų patalpos išvalymas ir sienų paruošimas.

Ruošiant paviršių dažymui, svarbu kruopščiai nuvalyti riebalus ir dulkes. Ant nešvaraus pagrindo dažai blogai prikimba ir laikui bėgant gali atšokti.

Dar vienas labai svarbus žingsnis – lygus paviršius. Nedideles skylutes ir įtrūkimus užtaisykite glaistu. Taisydami skylutes stenkitės naudoti ne per daug glaisto. Didesnėms skylutėms geriau užtepti keletą plonų sluoksnių nei vieną storą. Užglaistytas vietas palikti kelioms valandoms (vadovaujantis gamintojo instrukcija) išdžiūti. Vėliau užtaisytas vietas nušveisti ir jei reikia viską pakartoti.

Paskutinis paruošiamųjų darbų etapas yra gruntavimas. Geriausią rezultatą pasieksite, jei prieš dažant naudosite gruntą. Gruntas padeda dažams geriau sukibti su dažomu paviršiumi ir dažai liejasi lengviau, todėl spalva ir blizgesys atrodo patrauklesnis.

Norėdami gauti geriausius rezultatus profesionalai pataria pasirinkti tinkamus darbo įrankius. Jeigu dažomas nedidelis plotas, tada pakanka ir teptuko. Dažant didesnį plotą, geriau naudoti volelį.

Paskutinis, tačiau svarbiausias dalykas, dažų pasirinkimas. Dažų pasirinkimas labai didelis, tačiau jie visi skirtingi. Aukščiausios kokybės dažai žymiai pranašesni už paprastus (ekonominės klasės) dažus, jie daug lengviau limpa prie paviršiaus ir ekonomiškiau ir lengviau jį dengia. Aukštos kokybės dažai atsparesni išoriniams veiksniams, pelėsiui. Todėl „Lankavos“ profesionalai siūlo naudoti tik aukščiausios kokybės dažus.

Užsukite į „Lankavos“ parduotuvės dažų skyrių, kur patyrę konsultantai suteiks Jums daugiau informacijos apie įvairius dažus, jų savybes ir naudojimo galimybes. Tel. pasiteiravimui 8-315-55975.
Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.