Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Kurkite ir gyvenkite jaukioje ir sveikoje aplinkoje!

Nei vienas žmogus nėra abejingas grožiui, o poreikis gyventi gražioje aplinkoje, puošti savo namus mus lydi visą gyvenimą. Šiandieną namų dekoro pasirinkimą riboja tik kiekvieno finansinės galimybės. Tačiau yra tokių sienų dekoravimo būdų, kuriuos galite įgyvendinti patys, be meistrų pagalbos ir gauti estetišką rezultatą neišleisdami didelės sumos.

 

Kodėl turėtumėte rinktis skystus tapetus „PolDecor“?

„PolDecor“ – tai didžiausias sieninių dangų gamintojas Europoje, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį. Šios firmos gaminamas medvilnės, šilko ir popieriaus mišinys tinka visiems kietiems vidaus paviršiams, kuriuo galima dekoruoti ne tik buto sienas, bet ir dideles erdves biuruose, restoranuose ar viešbučiuose. Tai ne tik puikus kokybės ir kainos santykis, malonus akiai vaizdas, bet ir papildoma šilumos ir garso izoliacija, drėgmės reguliavimas. Be to, Jus sups ekologiška aplinka, nes „PolDecor“skystų tapetų masė sudaryta iš natūralių pluoštų, daugiausiai iš medvilnės ir popieriaus, o sutvirtinimui naudojamos ypač aukštos kokybės klijai, gaminami iš bambuko. Medvilnės plaušai turi lygią struktūrą ir eksploatuojant netraukia į save dulkių, turi antistatinių savybių.

 

Kuo šie tapetai ypatingi?

Šie tapetai – tai vienalytė medžiaga. Ja padengus paviršių nėra sudūrimų, ją labai lengva atnaujinti, pataisyti mechaniškai pažeistas vietas. Dekoravimo paprastumas tiesiog neįtikėtinas. Užtenka medžiagą sumaišyti su vandeniu ir kieta plastikine mentele lengvai užtepti tapetų masę ant sienos ar lubų. Daugiau nereikia jokių įrankių.

Pagrindinė „PolDecor“kietų paviršių dangos vertė – kainą atitinkanti kokybė, estetika, garso ir šilumos izoliacija, drėgmės reguliacija patalpose, paruošimo ir padengimo paprastumas.

  • Papildoma garso izoliacija;
  • papildoma šilumos izoliacija;
  • papildomas drėgmės reguliavimas;
  • tapetai sudaryti iš natūralių pluoštų;
  • padengtuose paviršiuose nėra sudūrimų;
  • lengvai atnaujinama ir pataisoma mechaniškai pažeista vieta.

Puoškite savo namus su „PolDecor“ ir gyvenkite apsupti jaukumo!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.