Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Kodėl verta rinktis akumuliatorinius sodo įrankius?

Pastaruoju metu benzininius ir elektrinius prietaisus sparčiai keičia naujos kartos akumuliatoriniai sodo technikos gaminiai. Visgi, ar geras sprendimas rinktis akumuliatorinį sodo ir daržo įrankį? Vis dar yra abejojančių ar akumuliatoriniai įrankiai ir technika bus tokie pat galingi kaip benzininiai, kitus gąsdina akumuliatorinių įrankių kainos, įkrovimo ar veikimo laikas. Šiuolaikiniai įrankių gamintojai sklaido mitus ir teigia, jog būtent akumuliatoriniai sodo įrankiai, padeda patogiai ir efektyviai atlikti įvairius darbus. Be to akumuliatoriumi varoma įranga išmeta labai mažai anglies dioksido, lakiųjų organinių junginių ir pavojingų smulkiųjų dalinių medžiagų, tad šie įrankiai yra ne tik lengvesni ir patogesni, bet ir ekologiškesni.


Ta pati baterija – daugeliui įrankių

Pirkėjai visada ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Dalies akumuliatorinių įrankių gamintojų gaminių bazę sudaro prietaisas be baterijos, be to, pirkėjas gali pasirinkti skirtingos talpos akumuliatorių. Bateriją įsigijus atskirai ją galima naudoti ir su kitais tos pačios serijos įrankiais. Pavyzdžiui, įsigijus akumuliatorinę žoliapjovę jo bateriją galima naudoti su grandininiu pjūklu ar lapų pūstuvu. Tai leidžia sutaupyti nemažai lėšų, be to, akumuliatorinės technikos eksploatacinės sąnaudos yra žymiai mažesnės nei benzininės, todėl ilgainiui investicija į akumuliatorinius prietaisus greičiau atsiperka.

Tokie pat galingi, tačiau daug paprastesnio naudojimo

Akumuliatoriniai gaminiai šiandien savo techninėmis savybėmis, galingumu bei patvarumu nenusileidžia benzininiams gaminiams, be to šie įrankiai leis dirbti patogiau, nes akumuliatorius yra lengvesnis nei benzininis variklis. Pasižymi mažesne vibracija ir yra lengviau valdomas – įrankį užvesti galima vieno mygtuko paspaudimu, todėl juos mielai renkasi ir moterys, kurios pačios mėgsta rūpintis veja ar kiemu. Akumuliatoriniu įrankiu galėsite dirbti ir toli nuo elektros lizdo, nes jūsų neribos elektros laidas, jie taip pat reikalauja ir mažiau priežiūros – nereikia rūpintis variklio filtrų keitimu, pirkti degalų, pasirūpinti prieš žiemą, periodiškai reguliuoti karbiuratorių, o tereikės tik įkrauti bateriją.

Kitas privalumas – tylus darbas. Dirbant su akumuliatoriniais įrankiais garsas neerzins nei jūsų nei kaimynų, nes jie dirba tyliai, be didelio triukšmo. Dirbant su jais nereikė dėvėti klausos apsaugos, priešingai nei su benzininiais įrankiais.

Platų akumuliatorinių žoliapjovių, trimerių, sodo žirklių bei vejos robotų pasirinkimą rasite Lankavos parduotuvėje Technikos centre, kur galėsite išsirinkti jums tinkamiausią įrankį, o jei reikės patarimo – suteiksime profesionalią konsultaciją.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.