Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Ką reikia žinoti renkantis ir perkant plyteles?

Plytelės – viena ilgaamžiškiausių, tvirčiausių ir mažiausiai priežiūros reikalaujančių apdailos medžiagų sienoms ir grindims. Šiuolaikinės plytelės yra įvairiausių dydžių, raštų ir spalvų: medžio imitacijos, primenančių tapetą, audinį, metalą ar 3D vaizdą. Galima rinktis tradicines 30x30 cm dydžio, modernias 30x60 cm ar dar didesnių matmenų plyteles. Ką būtina žinoti renkantis, perkant ir klijuojant plyteles?

Rekomenduojame pirkti plytelių 5-10 % daugiau, nei faktinis plytelėmis klijuojamas plotas. Penkis ar daugiau procentų palikite plytelių nupjaustymui. Kuo didesnė patalpa, tuo atraižų liks mažiau. Dar geriau, jeigu lieka bent kelios neapipjaustytos plytelės, kurias galėsite esant reikalui pakeisti, nes net ir stipriausia plytelė gali skilti, jei ant jos iš aukštai kris sunkus daiktas arba bus gręžiama plytelėmis išklijuota siena. Plytelių kolekcijos gana dažnai keičiamos, todėl po kelių metų prireikus plytelės galite prekyboje jau neberasti, arba ji bus kito atspalvio. Todėl perkant plyteles labai svarbu atkreipti dėmesį į partijos numerį, jis turi būti vienodas, tada tiek plytelių išmatavimai, tiek spalva nesiskirs. Antrarūšėms plytelėms šie kriterijai netaikomi, nes jų kokybiniai rodikliai yra žemesni, todėl tarp jų gali pasitaikyti nežymių geometrinių matmenų skirtumų, nedidelių glazūros pažeidimų, skirtis atspalviai.

Lankavos parduotuvėje suteiksime Jums visą informaciją apie plyteles, padėsime išsirinkti, sukursime 3D plytelių vizualizaciją, kurioje aiškiai matysite savo svajonių plytelių išdėstymą. Kreipkitės ir mes padėsime Jums sukurti svajonių namus!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.