Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

IRWIN pjūklai – efektyvus pjovimas už protingą kainą

IRWIN 880 – tai puikus universalus daniškas pjūklas. Šios serijos geležtės nuo 350 mm iki 550 mm, tad ilgį galite pasirinkti atitinkantį Jūsų poreikius. Pjūklas unikalus šiomis savybėmis:

Trigubas dantukų galandimas. TCT unikali IRWIN galandinimo technologija, kurios dėka pjūvis būna švelnus, tikslus ir greitas.

Grūdinti dantukai. Specialios grūdinimo technologijos dėka dantukai tarnauja iki 8 kartų ilgiau. Net ilgai naudojantis pjūklu jo dantukai nepraranda lankstumo, pjovimo takas nesiaurėja, pjūklas puikiai pjauna ilgą laiką ir nestringa medienoje.

Patogi, tvirta rankena. Dviejų komponentų gumuota rankena su specialia vieta rodomajam pirštui. Pjūklą patogu laikyti bei lengva kontroliuoti. 

Tvirtas plienas. IRWIN pjūklai gaminami tik iš aukščiausios kokybės švediško spyruoklinio plieno, kuris labai tvirtas ir kartu lankstus. Perlenkus pjūklą jis atsistato į pirminę padėtį, todėl pjūklo nesugadinsite jį sulenkę neatsargiai pjaunant.

 

IRWIN EVO – tai išties revoliucinis pjūklas, daugybės metų patirties ir bandymų rezultatas, turintis šiuos privalumus:

Unikali pjūklo forma išsiskiria tuo, jog rankena gerokai žemiau, negu standartinės formos pjūklo. Tai leidžia lengviau pradėti pjovimą ir geriau paskirsto Jūsų jėgą į geležtę, dėl ko pjūvis nereikalauja didelių pastangų.

Unikalus galandimas. Trigubai galąsti dantukai, kurių pavertimo forma garantuoja didžiausią greitį. Dėl unikalios geometrijos ir dantukų pavirtimo kampo pjūklas puikiausiai pjauna visokio tipo medį.

Pjaunant naudojama visa geležtė. Dirbant su IRWIN EVO pjūklu naudojamas visas pjūklo ilgis, ne taip kaip dirbant su standartinės formos pjūklu, kur naudojamas tik pjūklo vidurys.

Pamėginkite, tikrai patiks dirbti su naujaisiais IRWIN 880 bei IRWIN EVO pjūklais!

 

Šiuos ir kitus pjūklus galite įsigyti “Lankavos” parduotuvės įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje. Tel. pasiteiravimui: 8-315-55973.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.