Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Įrankių nuoma: patogus ir praktiškas sprendimas

Prasidėjus pavasariui, sodininkai ne tik džiaugiasi prabudusia gamta, bet ir ruošiasi atlikti svarbiausius sodo priežiūros darbus. Šį sezoną sėkmingą derlių ir žalumą užtikrins kruopščiai atlikti žemės darbai ir medžių bei kitų augalų priežiūra. Jei Jūsų sodo įrankių arsenalas atrodo nepakankamas, neskubėkite pirkti naujų. UAB Lankava siūlo platų įrankių nuomos pasirinkimą, kuris padės jums pasiruošti sodo darbams lengvai ir be didelių išlaidų.

Pradėkite savo sodo priežiūrą nuo medžių, krūmų genėjimo ir žemės kultivavimo. Mūsų technikos centre rasite platų šakų genėtuvų, krūmapjovių, kultivatorių ir žemės grąžtų pasirinkimą, skirtą optimaliam sodo priežiūros procesui.

Dar vienas svarbus pavasarinis darbas – vejos aeravimas ir atgaivinimas po žiemos. Tai atlikti yra būtina, norint pasiekti sodininkų svajonę turėti tobulai žalią veją. Pasinaudokite mūsų aeratoriais, skarifikatoriais ir žemės volais, kad Jūsų veja būtų sveika ir žalia visą sezoną.

Kodėl verta rinktis įrankių nuomą?

Ekonomiškumas. Įrankį išsinuomoti kainuos žymiai pigiau nei jį nusipirkti. Ypatingai tokiais atvejais, jei įrankio reikia tik vienkartiniam darbui.

Patogumas. Išsinuomojus įrankį atliksite darbus ir vėliau nereikės rūpintis jo saugojimu ar priežiūra. Nuomojami įrankiai visada yra tvarkingi ir paruošti darbui.

Pasirinkimas. Siūlomas platus įvairių įrankių nuomos pasirinkimas. Galite išsinuomoti nuo paprastų įrankių iki sudėtingiems darbams skirtų įrenginių. 

Lankstumas. Įrankius galite išsinuomoti bet kuriam laikotarpiui, kuris jums patogus.

Mūsų technikos centre galite išsinuomoti būtent tuos įrankius, kurių reikia Jūsų darbams. Tai patogus ir ekonomiškas būdas gauti kokybiškus įrankius savo sodo priežiūrai. Čia galite rasti ne tik įrankių nuomą, bet ir gauti profesionalų patarimą, kokius įrankius geriausia pasirinkti Jūsų darbams.

Lankavos technikos centre Jūs taip pat galite atlikti sodo bei daržo technikos profilaktinį patikrinimą, grandinės galandinimą, sujungimą, vejapjovės tepalų keitimą, peilio galandinimą, pjūklo reguliavimo darbus, karbiuratoriaus remontą nustatant gedimą ir kitus darbus. Pasiruoškite sezonui kartu su Lankava!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.