Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Gerumo žvaigždė - antrosios žvaigždės istorija

Kad ir kaip mus slėgtų kasdieniniai rūpesčiai, artėjant Šv. Kalėdų laikotarpiui, sušvinta viltis, kad kiekvieno iš mūsų  gyvenime įvyks stebuklas. Vienišas tėtis-stiprus ir tvirtas. Šiek tiek asketiškas, nieko niekada neprašo iš aplinkinių ir iš gyvenimo. Atvirkščiai, visuomet pasiruošęs padėti kitiems, nes žino, kokia svarbi nelaimėje ištiesta draugo, o gal net  nepažįstamo žmogaus ranka. Negali įsivaizduoti, kad šis, iš pirmo žvilgsnio doros ir stiprybės įsikūnijimas, kažkada buvo silpnas, priklausomybių užvaldytas žmogus, neturėjęs valios atsispirti pagundai kilnoti taurelę. Tuomet atrodė, kad gyvenimo palaima - tai nesibaigiančios šventės su draugais, užmiršus visus  rūpesčius ir net pačius artimiausius žmones. Gyvenimas trupėjo į mažus blaivių akimirkų fragmentus. Tačiau įvyko praregėjimas, o po jo  pasiryžimas pradėti gyvenimą iš naujo. Reikėjo susigrąžinti artimiausius žmones, atsirinkti draugus, suvokti būties tikslą- dėl ko gyventi. Tiesa, artimiausio žmogaus nepavyko sugrąžinti į naujo gyvenimo mozaiką. Ji ir liko ten - prarastoje erdvėje, vis dar nesiryžtanti praverti durųįšviesos pasaulį. Bet liko vaikai - dvi nuostabios dukros. Tas šiandien stiprus, tvirtas, o svarbiausia - siekiantis užsibrėžto tikslo tėtis tvirtai rankose laiko savo mažųjų žvaigždelių rankeles. Jis norėtų pakelti dukras iki dangaus, parodyti, kokio esančios talentingos ir kiek daug pasauliui šviesos galinčios atnešti. Nors dar mažos, tačiau jų skleidžiama šviesa bus ryški, jei mes padėsime pakilti aukščiau. Skurdi buitis be mamos - tai neįveikiama riba, neleidžianti  jų gyvenimui nušvisti džiaugsmo šviesa. O gal Šv. Kalėdų stebuklas galėtų jau dabar aplankyti namus, kuriuose gyvena šios mažutės  žvaigždelės, stebinančios aplinkinius nuostabiais muzikos garsais, o savo mylimą, nors ir pavargusį tėtį džiuginančios nepaliaujamu čiauškėjimu ir vaikišku juoku. Kiekvienas žmogus  savo darbais gali įrodyti, kad artėja prie tikslo, o jis - prie mūsų. Pradžioje užtenka bent troškimo, o vėliau viskas vyksta savaime. Išdalinta šiluma nepradings: ji plėsis toliau sušildydama pavargusius gyvenimo ledynuose. 

UAB „Lankava“ kolektyvas kviečia savo klientus prisidėti prie Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamų šeimų ir asmenų. Pirkdami parduotuvėje „Lankava“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalį pinigų skiriate paramos fondui. Kalėdinė paramos akcija vyksta nuo lapkričio 2 iki gruodžio 24 dienos.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.